ĮSKAITINIŲ TURNYRŲ REITINGO TAŠKAI IR JŲ SUMA

Įskaitinių turnyrų reitingo taškai ir jų suma

Vieta______Vardas Pavardė_____MiestasGimimo metaiDalyvauja nuoTop reitingasTurnyrai2023-05-06/0706-03/0407-01/0207-15/1608-05/0608-26/2709-23/2410-07/0810-28/2911-11/1212-09/102024-01-06/0701-13/1401-27/2802-10/1102-17/1803-09/1003-23/2404-13/14TAŠKAI*
1Tomas KliukasJurbarkas19842016-03-122610000002003004003502000500000250002200
2Justinas SalagubovasVilnius19902021-11-2712417550004001006000751253007506015015001260
3Šarūnas DužinasGargždai19912014-11-22332850000025500003000100000025001260
4Žygimantas BeigaKaunas19832017-04-0175610000000000100175035012500175001025
5Jurgis ČėsnaKaunas19962019-03-16148000000005005000000000001000
6Marius MėgelaitisKaunas19942019-09-0721100000000040000000000500900
7Darius LaurusevičiusKaunas19842012-11-102660000000003001500000000400850
8Mindaugas BeigaKaunas20092020-06-2741700000000012525004000000050825
9Mantas KalašinskasŠiauliai19852017-01-21841000000003001000010000020000700
10Ramūnas BūdaKaunas19822012-12-0814100000004000020000000000600
11Mindaugas GedminasKaunas19672013-10-1232600000003500000000002000550
12Mantas ZirlauskasKaunas19842021-05-1514340000001507520050000000000475
13Tomas TomkusJurbarkas19852014-10-1857400000000350100000000000450
14Ignas AbečiūnasDruskininkai19932022-02-1291000000025000200000000000450
15Tomas AndziulisKaunas19842016-04-17164500000001000025020010000000425
16Ruslan PuhalskijKaunas19802020-06-13242875600003550000500000010000370
17Deividas SnapkauskasVlnius19822020-06-131524000000000000000000350350
18Anton HegelmannVokietija19832020-02-2225162500000250025050120001000100337
19Paulius RamantauskasVilnius19812020-06-271390000000000000000025300325
20Vytautas RemeikisTauragė19842021-05-222011000000000001550000500200315
21Dovydas AkstinasVilnius19852012-11-24154000000000000300000000300
22Lukas JakubavičiusKaunas20092020-06-271722000000000100150050000000300
23Mantas StatulevičiusKaunas19822014-11-0825560000000250752525085000050285
24Lukas BrazauskasRyga/Latvija19872020-10-0323270600123504010000850000000278
25Antanas GilaitisKaunas19842015-10-1013450000000005000200000000250
26Laurynas ZaveckisKaunas19772012-10-06166550000015175000000000000240
27Andrius ArmalisKaunas19932022-06-2540228350001220150500253512025000237
28Rojus PaužaKaunas20082019-09-07221500000000000005030015000230
29Domas DyburisKaunas20052021-10-023418000000000000050200505060230
30Paulius MacevičiusVilnius19872018-12-15201600000000001001000000000200
31Arnas GriškusJurbarkas19832014-10-18558000000020000000000000200
32Antanas ČernikisKaunas19532021-11-1333280000000017500500250120035189
33Saimonas PakštysKaunas19952024-01-062940000000000050750400500170
34Vilius DajorasŠiauliai19922021-10-02283100000000502535000005000160
35Valdas LukšasJonava19762013-01-261148000000050085000000000135
36Jonas ButenisPalanga19772024-03-09281000000000000000012500125
37Ričardas PinikasKlaipėda19812023-05-06271125000000000000000000125
38Albertas RamonasJonava19842022-12-174510120000000002503501700300119
39Nerijus JurkonisKaunas19872022-03-123118000000035750000000000110
40Audrius MichelkevičiusKaunas19832021-10-30562002001110204153156252515106
41Paulius GiedraitisKaunas19902018-03-24328000500250000750000000105
42Aidas DanilovasVilnius19812023-08-054230000350035000000035000105
43Vygantas PigagaVilnius19742014-11-2938270000000500040120000000102
44Tomas DacysVilnius19902024-01-13361000000000000100000000100
45Ričardas ŠiumbrysAlytus19732016-11-054470000000000002512253500097
46Aurimas ŠutasMarijampolė19822012-10-0672400000000000060350000095
47Simone RotoliKauans19832024-01-2740300000000000001000750893
48Žygimantas ViliusKaunas19932022-05-1447600000050200000000005075
49Liudas KazlauskasJurbarkas19822014-10-1811280000000007500000000075
50Eimantas AleksaKaunas19862019-11-2323200000000000075000000075
51Kaj PirogovKaunas20082023-08-054210000600000000000000060
52Domantas SuveizdisVilnius19902012-11-103450000060000000000000060
53Donatas ČyžasJurbarkas19752015-12-194780000000000600000000060
54Giedrius BliutasTelšiai19842023-09-2363700000023312016000250052
55Martynas PaukštysJAV19802023-04-29564101200003000000000000052
56Giedrius MiliauskasVilnius19882012-11-102040000050000000000000050
57Mantas VaznonisPanevėžys19842021-05-2252145000000000000000000050
58Lukas ParėdnisKaunas19932019-12-0729280000000000500000000050
59Benediktas ŽvilaitisPalanga19912012-10-0641400002525000000000000050
60Arvydas MikutavičiusKaunas19792021-05-1535120000500000000000000050
61Mindaugas RyckisKaunas19922020-06-2771370000012001212120020000050
62Mindaugas PaulauskasVlnius19802021-07-105370000000000000005000050
63Klimas GusočenkoVilnius19892024-01-135810000000000005000000050
64Paulius DobožinskasKaunas19762023-11-1157200000000025000250000050
65Martynas StirbysKaunas19952022-098218022203066800646000045
66Andrius LukošiusKaunas19822021-10-025438151200000000000017000044
67Vaidas JakubavičiusKaunas19762020-06-27622400000000010825000000043
68Vladimiras VinokurovasKaunas19792012-10-06403600000000170000000250042
69Haroldas ŠaulysTelšiai19892023-09-237390000003200001135817040
70Liudas VaisietaDruskininkai19892022-12-176160000000000004000000040
71Pijus BalčaitisKaunas20052024-04-136510000000000000000004040
72Vilius VasarisKaunas19902022-07-305820000040000000000000040
73Julius GineikaKaunas19842021-06-1269100000000000030808020039
74Richardas JonaitisVilnius19832023-07-1575500035000060012012000038
75Steponas KriaučiūnasRokiškis19772012-12-0850700000000000000000122537
76Kęstutis GronskisKaunas19882023-01-0783900000000031210801001237
77Eimantas AkstinasTauragė19902016-11-0555150000000000000000003535
78Jonas Gurskis 2Kaunas19902022-11-1270700000004120012000000634
79Audrius NavickasKaunas19792021-11-138325000000063360630006033
80Justas LisauskasKaunas19922019-12-216680000025000000060000031
81Ugnė LekstutienėVilnius 19812021-07-036240000000030000000000030
82Edvinas GrigasKaunas19822022-02-2663224000000025000000000029
83Arūnas StiegaKaunas19782021-11-137020000000000002500000025
84Algirdas TėvelisKaunas19712017-02-1852142500000000000000000025
85Nerijus RajackasKaunas19782023-05-066912500000000000000000025
86Eugenijus KleinauskasKaunas19822023-02-04857300066600000000004025
87Žygimantas VilkasKaunas19772022-09-2370600000012001200000000024
88Andrius EitutisVilnius19862023-04-157330000401700000000000021
89Antanas Černikis 2Kaunas19902023-06-0310410030032003101400000421
90Mantas BašinskasKaunas20052023-08-0510212000020001124203040120
91Danielius KazlauskasŠiauliai19562017-01-215380000000128000000000020
92Rolandas MusneckisKaunas19782017-10-077550030000001500000000018
93Vytautas MarcinkusKaunas19892023-01-14928003002430006000000018
94Naglis ČiečkiusKaunas20042023-09-237710000001700000000000017
95Ignas DočkusKaunas20122023-12-097720000000000512000000017
96Dalius PocevičiusKaunas19762021-05-15799000000800000006000014
97Simas UvarovasKaunas 19982013-01-197560000000000000001200012
98Dovydas ŠmulkštysVilnius 19972024-04-109110000000000000012000012
99Mindaugas NorkusKaunas19802019-11-239421040004400000000000012
100Arnoldas AtkočaitisKaunas19962020-02-228960000000000001200000012
101Mindaugas ŠilkūnasKaunas19802018-11-176827000000000803000000011
102Edvinas SedlevičiusVilnius19892022-06-2510519102103300000000000010
103Linas DambrauskasKaunas19872024-04-139810000000000000000001010
104Aidas VingilysMarijampolė19942021-11-138960000000000010000000010
105Mindaugas ČervinskisKaunas19832020-10-03906000000020601010000010
106Raimond SpakovskijTrakai19892022-06-2593500100000000800000009
107Lukas PoškevičiusKaunas19912019-11-23101300000020000000600008
108Audrius JokubauskasKaunas19842023-08-0596100008000000000000008
109Justinas LiepaKaunas19862022-01-15115701021030000010000008
110Donaldas ŽikaJonava19812023-04-1585200000000000800000008
111Marius StasiškisKaunas19892021-06-12821600000000000700000007
112Daumantas LeonavičiusKaunas19902022-05-14101300000000400300000007
113Algirdas LevanauskasTelšiai19902021-05-15101400000600000000000006
114Julius PoškaTauragė19892019-12-21102300000000600000000006
115Orinta VaznonėPanevėžys19892021-10-0299760000000000000000006
116Paulius DunauskasKaunas19882022-04-09104600000000000600000006
117Algirdas SlapikasKaunas19752023-07-01109100500000000000000005
118Gabija JurgaitytėVilnius 19812021-07-03112300000000500000000005
119Viktoras MickusVilnius19852021-11-27111200000005000000000005
120Vaida GrockytėKaunas19852022-05-28106505000000000000000005
121Egidijus DanilevičiusVilnius19742012-10-0613700000500000000000005
122Mykolas DanisevičiusJurbarkas20092023-10-28114200000000230000000005
123Dovydas BitauskasKaunas20092020-09-05122600040000000000000004
124Karolis GelmanasKaunas19982021-10-02921400400000000000000004
125Donatas MieliauskasKaunas19832022-08-13120300000220000000000004
126Andrius GilysKaunas19822024-01-27121100000000000004000004
127Tomas SpakovskijTrakai19942022-11-12124200000000000300000003
128Laurynas BložėKaunas19842018-11-17781800000000000300000003
129Modestas GailiusKaunas19942022-09-23121810000200000000000003
130Paulius KievišasKaunas19792022-02-12126300000002000100000003
131Audrius NorkūnasVilnius19922024-01-06129200000000000000000303
132Sava TretjakovKaunas20072022-11-12128300000000000000021003
133Evelina AuželytėKaunas19942024-01-06123100000000000300000003
134Paulius MartuzevičiusKaunas19842021-08-07136300002000000000000002
135Aurimas BajorasPanevėžys19832022-05-14135701000100000000000002
136Vitalij JachminKaunas19852022-11-12132200200000000000000002
137Tadas GeidrichisKaunas20072024-01-13130100000000000020000002
138Andrius PanavasKaunas19932024-01-06133100000000000200000002
139Karolis GustaitisKaunas20072019-01-26134500000000000200000002
140Arūnas SavičiusKaunas19832023-10-07131100000002000000000002
141Mantas ČervinskisKaunas19882020-10-03141200000001000000000001
142Donatas BrazauskasKaišiadorys19852023-04-15136300000010000000000001
143Vytautas ŠvirinasKaunas19582021-10-021401000000001000000000001
144Martynas NezgadasKaunas19812023-10-07139200000000100000000001
145Tomas LeimonasMarijampolė19862024-01-06137100000000000100000001