BENDRA LENTELĖ (reitingo taškai, laimėti ir pralaimėti “mačai”, “setai”, “geimai” ir “taibreikai”)

Reitingas. . .TaškaiLM*PM*M %LS *PS *S %LG*PG*G %LTB*PTB*TB %LTT*PTT*TT %*
1Jurgis Čėsna10001264972.0027812768.641800126358.77483557.8349443653.12
2Tomas Kliukas9001089353.7323421252.471784175050.48394645.8840644047.99
3Marius Mėgelaitis850271171.05583165.1738428157.7413861.9010211048.11
4Šarūnas Dužinas800584456.8613010555.3297594150.89312357.4127424552.79
5Mindaugas Beiga650351767.31704163.0647236256.599564.29887354.66
6Ramūnas Būda6501025564.9722513762.151527123855.23432959.7243138053.14
7Darius Laurusevičius60012511053.1928025152.732144197852.01525349.5253757448.33
8Tomas Tomkus55013611753.7530627852.402274220850.74626250.0068364851.31
9Žygimantas Beiga5257610242.7016922842.571427167845.96392858.2139835053.21
10Ignas Abečiūnas450231265.71493161.2532827954.048466.67977157.74
11Arnas Griškus4508810246.3220223146.651624180547.36534852.4853447652.87
12Justinas Salagubovas425566745.5312915046.241067113348.50232547.9228530048.72
13Augustinas Karkauskas4001433082.662918178.23183095965.61372064.9130623556.56
14Mantas Kalašinskas400586547.1513114247.991081113348.83292751.7923725648.07
15Smiltė Bakytė350291763.04623961.3944133756.6810758.821049053.61
16Mindaugas Gedminas350524056.521178857.0785168655.37202346.5121623747.68
17Antanas Gilaitis350756752.8217115452.621276121751.18353153.0336739148.42
18Mantas Zirlauskas350496742.2410914143.60945106946.92172045.9516618447.43
19Tomas Andziulis350568340.2912118040.201030131243.98252352.0825826649.24
20Dovydas Akstinas3001357265.2229817563.002055153957.18574854.2955052751.07
21Lukas Jakubavičius250443257.89947256.6369664651.8620968.9712910854.43
22Laurynas Zaveckis22511910453.3626322154.342021181852.64364743.3737841047.97
23Paulius Macevičius200272650.94616249.5947747849.95151157.6915613952.88
24Lukas Brazauskas185414647.139710148.9979175851.07122235.2919221946.72
25Mantas Statulevičius1606010037.5013821738.871230155444.18312852.5430530050.41
26Ruslan Puhalskij135454450.569810049.4976178849.13221953.6622020751.52
27Ričardas Pinikas12540100.0080100.00501972.4620100.00000.00
28Eimantas Aleksa125333052.38746951.7555553251.06101540.0015814552.15
29Valdas Lukšas125827950.9318418549.861437148449.20373352.8641138251.83
30Saimonas Pakštys1158372.7317868.001076462.573175.00272057.45
31Nerijus Jurkonis110263443.33537940.1545759543.4416769.571249456.88
32Paulius Giedraitis100201066.67382659.3824420054.9570100.00724462.07
33Antanas Černikis100444151.76989351.3176370551.98192048.7220018851.55
34Lukas Parėdnis100414348.819010246.8870977047.94211853.8521622049.54
35Arvydas Mikutavičius100172342.50415343.6232039145.01101050.0011011050.00
36Tomas Dacys1001233.332340.00181652.94000.00000.00
37Aurimas Šutas95443853.66978254.1974966453.01171750.0013514648.04
38Vygantas Pigaga90424051.22959749.4873573350.07242351.0625725750.00
39Liudas Kazlauskas85524155.911179555.1991080253.15272452.9423923850.10
40Andrius Armalis85333846.48748546.5464266349.20172045.9515515749.68
41Vilius Dajoras85415144.579711346.1977182948.19182541.8620023146.40
42Rojus Pauža80182442.86414846.0732932350.466554.55666351.16
43Anton Hegelmann75192147.50454450.5636234751.0671041.18829745.81
44Aidas Danilovas708466.67151060.001029551.7840100.00211656.76
45Domas Dyburis70272255.10595452.2143146248.2615962.5012512350.40
46Vytautas Remeikis65181260.00382956.7227624652.875550.00637047.37
47Kaj Pirogov6040100.0080100.0048787.27000.00000.00
48Nikolajus Vansevičius6020483.33421376.3626213965.346275.00685256.67
49Donatas Čyžas60191163.33402561.5426020855.565455.56476243.12
50Albertas Ramonas60161257.14352855.5625523152.477750.00797152.67
51Domantas Suveizdis60877653.3719817952.521523145851.09454947.8743244149.48
52Ričardas Šiumbrys60111150.00242648.0018718350.545271.43614855.96
53Giedrius Miliauskas5010471.43211165.6315010159.765362.50342458.62
54Benediktas Žvilaitis50361669.23744363.2548943552.9216769.571309059.09
55Mantas Vaznonis50262254.17554952.8841741050.4210952.639110346.91
56Eimantas Akstinas50212150.00484352.7536636550.07111052.38677646.85
57Mindaugas Paulauskas50121250.00282651.8521718953.453730.00505945.87
58Paulius Dobožinskas502433.335838.46515548.11020.0071041.18
59Klimas Gusočenko50020.001420.00142140.00010.00151746.88
60Martynas Paukštys429564.29181162.071269457.273175.00211656.76
61Liudas Vaisieta4211955.00272255.1019017352.346746.15707847.30
62Andrius Lukošius42655852.8514013650.721078111749.11352162.5028423654.62
63Vilius Vasaris407187.5014287.50903671.43000.00000.00
64Rokas Staškūnas408372.7316866.67998254.702166.67363054.55
65Algirdas Tėvelis37152735.71325835.5633442843.836842.86616150.00
66Darius Grubliauskas35293743.94677746.5355058148.6391636.0010613743.62
67Vaidas Jakubavičius35264636.11619738.6154868844.34101147.6210811249.09
68Justas Lisauskas31131448.15293346.7721523747.575550.00705755.12
69Ugnė Lekstutienė3012475.00251169.4416510561.114266.67353153.03
70Edvinas Grigas29294141.43689840.9658171344.90241955.8123219953.83
71Vladimiras Vinokurovas29396338.249113640.0977494345.08202148.7822122649.44
72Arūnas Stiega256275.0012763.16775558.333175.00301566.67
73Žygimantas Vilius2511664.71241561.5416313454.883350.00423455.26
74Nerijus Rajackas251233.332433.33273047.37010.00000.00
75Richardas Jonaitis2411761.11241660.0017815353.785271.43313546.97
76Jonas Gurskis 22410758.82191654.2915014451.024180.00201360.61
77Žygimantas Vilkas249950.00201754.0515414152.201325.00242153.33
78Mindaugas Ryckis24447237.9310416139.25885114443.62292850.8829930349.67
79Andrius Eitutis216460.00131154.17889149.163350.00413256.16
80Audrius Michelkevičius21223240.74506742.7443648247.496940.00929648.94
81Danielius Kazlauskas20131448.15303248.3923026546.469564.29636549.22
82Rolandas Musneckis1811568.75231363.8914711556.113350.00443357.14
83Giedrius Bliutas1811955.00242054.5517915453.752340.00333548.53
84Ignas Dočkus177187.5015288.24954070.37010.0071041.18
85Naglis Čiečkius173175.007370.00442960.272166.67191851.35
86Julius Gineika16121741.38273444.2621123946.893442.86414448.24
87Linas Ulickas1515671.43311764.5822317655.896650.00583065.91
88Marius Stasiškis15203040.00456740.1839049843.9213765.001169554.98
89Dalius Pocevičius14181260.00422860.0029222456.596842.86729044.44
90Martynas Stirbys14193435.85436938.3941551644.5891047.37556545.83
91Donaldas Žika136185.7113286.67823868.33010.0071041.18
92Karolis Jurašūnas1291047.37202445.4516718447.584357.14463358.23
93Arnoldas Atkočaitis1281142.11202544.4417217449.714736.36546346.15
94Eugenijus Kleinauskas1271335.00182740.0016218946.152528.57384943.68
95Dovydas Šmulkštys121233.333442.86293148.33010.0081044.44
96Audrius Navickas12224930.995510634.1649170341.12141843.7517718049.58
97Simas Uvarovas1241323.53112431.439914340.91040.00193038.78
98Mindaugas Šilkūnas11344344.16809944.6968274647.76181554.5520320050.37
99Kęstutis Gronskis1151525.00123326.6711820336.765362.50604358.25
100Simone Rotoli1040100.008280.00442960.2730100.00201360.61
101Aidas Vingilys1013765.00261859.0919417153.157277.78472961.84
102Vytautas Marcinkus10131350.00293148.3322522250.345741.67676750.00
103Raimond Spakovskij911857.89221657.8915513154.202250.00262550.98
104Dominykas Rusonis817770.83361866.6724218057.357370.00463854.76
105Mindaugas Červinskis891047.37201852.6315011955.761325.00232845.10
106Egidijus Danilevičius8517241.4612015543.64972111646.55242747.0625831245.26
107Mindaugas Norkus8243838.71528039.3953061346.3741225.00626947.33
108Lukas Poškevičius84736.36101441.679610048.98020.00132039.39
109Haroldas Šaulys871433.33193237.2516921643.904833.33768347.80
110Audrius Jokubauskas81325.002625.00284240.00000.00000.00
111Daumantas Leonavičius77463.6415962.501137659.791150.00191555.88
112Antanas Černikis 2791636.00233341.0720322047.993730.00476143.52
113Mantas Bašinskas792031.03194728.7917330736.045455.56696950.00
114Orinta Vaznonė614960.87312258.4923118555.534736.36616648.03
115Paulius Dunauskas6111052.38272354.0019217552.324640.00646649.23
116Algirdas Levanauskas66650.00131546.4310610749.774544.44463854.76
117Julius Poška65550.00141058.331007955.871420.00294539.19
118Edvinas Sedlevičius6263940.00618641.5051760146.24132138.2415315649.51
119Algirdas Slapikas540100.008188.89461674.1920100.0010662.50
120Viktoras Mickus55271.4310471.43734661.34000.00000.00
121Gabija Jurgaitytė56460.0011857.89737549.32000.00000.00
122Vaida Grockytė59852.94212051.2214914850.174450.00575849.57
123Mykolas Danisevičius53442.866940.00536943.4420100.0010662.50
124Justinas Liepa571630.43183633.3317124141.5061037.50746852.11
125Karolis Gelmanas4232251.11495149.0034139246.5212860.0011411450.00
126Donatas Mieliauskas45550.00111150.00706850.722433.33313447.69
127Andrius Gilys42250.004450.00383651.35000.00000.00
128Dovydas Bitauskas461825.00143628.0014723738.284544.44373551.39
129Evelina Auželytė32166.675271.43301665.22010.0071041.18
130Tomas Spakovskij34357.149660.00755358.59010.0061037.50
131Remigijus Urbonas3111345.83232746.0020021348.432250.00121741.38
132Laurynas Bložė3233043.40556645.4545349847.6391242.8611413346.15
133Tadas Mičkauskas3324541.567310341.4864374646.29181554.5519917653.07
134Paulius Kievišas33537.5081044.44716253.38020.00152042.86
135Modestas Gailius391734.62223538.6019323545.093442.86475446.53
136Tadas Geidrichis22166.674266.67262650.0010100.00000.00
137Arūnas Savičius22250.004640.00264039.3920100.00201557.14
138Vitalij Jachmin23442.8661037.50436440.192166.67282256.00
139Sava Tretjakov22340.006650.00424448.84010.00102033.33
140Andrius Panavas21233.332433.33233341.07000.00000.00
141Karolis Gustaitis24930.77101934.489211644.231325.00173036.17
142Aurimas Bajoras271828.00193733.9316324939.566650.00436739.09
143Paulius Martuzevičius22625.0061233.33678045.581233.33152339.47
144Donatas Brazauskas22722.2251525.006610039.761150.00222250.00
145Laurynas Jarukas11233.332433.33222844.00000.00000.00
146Tomas Leimonas11233.332528.57173731.4810100.0010855.56
147Vytautas Švirinas141719.05103621.7413622637.572433.33342755.74
148Martynas Nezgadas11516.6721115.38267326.2620100.00121054.55
149Mantas Červinskis1060.0021214.29306531.58020.00162044.44
150Egidijus Morkevičius080100.0016194.12964568.0920100.0010566.67
151Erik Vapsva040100.0080100.0048197.96000.00000.00
152Gustas Deršonas040100.0080100.0048590.57000.00000.00
153Linas Mėgelaitis040100.0080100.0048787.27000.00000.00
154Martins Mašals040100.0080100.0048787.27000.00000.00
155Vaidas Kaulius040100.0080100.00491280.33000.00000.00
156Lukas Linkus040100.0080100.00481378.69000.00000.00
157Marius Klivečka040100.0080100.00491675.38000.00000.00
158Matas Sapiega040100.0080100.00491675.38000.00000.00
159Rimas Sajus040100.0080100.00492071.01000.00000.00
160Domas Ramanauskas040100.0080100.00492368.06000.00000.00
161Uma Bakaitytė040100.0080100.00482466.67000.00000.00
162Audrius Gelžinis040100.008188.89441870.9710100.0011955.00
163Kęstutis Cimbalas040100.008188.89431969.3510100.0010376.92
164Paulius Bernotas040100.008188.89482565.751150.0010855.56
165Dionizas Butvilas040100.008188.89462663.8910100.0010471.43
166Martynas Šližys040100.007187.50342062.9610100.0010855.56
167Justas Kaupas040100.008280.00461773.022166.67201360.61
168Marius Skrebė040100.008280.00452069.2320100.0020871.43
169Eligijus Mozuraitis040100.008280.00443953.0140100.00221461.11
170Ramūnas Fabijonavičius040100.008372.73453357.693175.00302257.69
171Teodoras Butvilas030100.0080100.00802774.77000.00000.00
172Karina Kildišiūtė030100.0060100.0036490.00000.00000.00
173Germanas Sudrabas030100.0060100.0036587.80000.00000.00
174Jokūbas Kasparas030100.0060100.0036783.72000.00000.00
175Vitas Kazanakovas030100.0060100.0036783.72000.00000.00
176Valerija Timofejeva030100.0060100.0036881.82000.00000.00
177Tadas Mankevičius030100.0060100.00361078.26000.00000.00
178Keisija Berzina030100.0060100.00371275.51000.00000.00
179Tomas Kriščiūnas030100.0060100.00371669.81000.00000.00
180Liepa Klimavičiūtė030100.006185.71301468.1810100.0011955.00
181Gerdas Titovas020100.003260.00221756.41010.00101245.45
182Vilius Helmas020195.2440393.022447476.7310100.0010376.92
183Saulius Dambrauskas010190.9121291.301315570.432166.6771041.18
184Robertas Blagušauskas010190.9121580.771227163.213175.00332062.26
185Gabrielius Riškus021387.50431081.1326013565.826460.00554455.56
186Andrius Guzaitis07187.5015383.33923970.231150.00202050.00
187Simas Pajarskas07187.5014477.78947854.657187.50201262.50
188Salvijus Davalga020386.9641982.0026213765.666460.00402165.57
189Deivydas Ledinauskas013286.6726583.871666571.861150.00252055.56
190Dovas Deršonas06185.7112285.71792575.96000.00000.00
191Austėja Kamandulytė06185.7112380.00764960.8010100.00141253.85
192Kęstutis Laurinskas06185.7112475.00614060.403175.00262550.98
193Žydrūnas Velička010283.3322581.481416668.122340.00253144.64
194Artūras Pauža010283.3320676.921338959.9140100.00211165.63
195Tadas Jukna09281.8219579.171267064.292166.67181850.00
196Benas Gustaitis09281.8217577.271056262.871150.0010662.50
197Feliksas Miliutis09281.8218772.001138058.5540100.00322457.14
198Marius Juozaitis013381.2528975.6817210163.003260.00474153.41
199Ričardas Poška030781.08621877.5040625761.247463.64453456.96
200Aurimas Šiukščius0461180.70963175.5962534964.1714960.8711410053.27
201Paulius Kacinkevičius016480.00351176.0920911863.914357.14504353.76
202Luknė Grygaitė04180.008372.73533758.8910100.0010855.56
203Marius Katilius019579.17401178.4327110572.071516.67282552.83
204Gytautas Aukselis026778.79571975.0037322961.969660.00838748.82
205Darius Isoda013476.47251071.4315711657.5130100.00201557.14
206Darius Banys0511676.121023872.8666140961.7811761.11998852.94
207Andrius Nikelis01203875.9524910470.541620116358.21482070.5936728556.29
208Matas Lasauskas012475.00251071.4316210560.673175.00332457.89
209Konstantin Kočiūra06275.0013476.47855560.711150.0051033.33
210Jonas Daučiūnas06275.0013572.22835261.481150.00171454.84
211Mindaugas Švabas03175.007277.78461871.88010.0041028.57
212Linas Smailys03175.007277.78441870.97010.0051033.33
213Tomas Vanagas03175.007277.78462069.70010.0091145.00
214Mykolas Žilinskas03175.007277.78452069.23010.0081044.44
215Tautvydas Mikušauskas03175.007277.78462168.66010.0041028.57
216Laurynas Drulia03175.007277.78482367.61020.00101245.45
217Gvidas Vazgilevičius03175.007277.78462366.671150.0071041.18
218Tomas Peleckas03175.007277.78482565.751150.0071041.18
219Benas Kimeklis03175.007277.78462465.71010.0081044.44
220Vytautas Jackus03175.007277.78492764.471233.3371041.18
221Rimvydas Jogėla03175.007277.78442563.77010.0051033.33
222Marius Kukta03175.007277.78452762.50010.0081044.44
223Nerijus Virkšas03175.007277.78472961.841150.0051033.33
224Tomas Brikmanis03175.007277.78453357.692166.6741028.57
225Virgilijus Balaišis03175.006275.0030878.95000.00000.00
226Jokūbas Žadeikis03175.006275.00441772.13000.00000.00
227Minvydas Vala03175.006275.00411869.49000.00000.00
228Mindaugas Banys03175.006275.00411968.33000.00000.00
229Dovydas Goštautas03175.006275.00381867.86000.00000.00
230Eriks Mašals03175.006275.00391967.24000.00000.00
231Vaidotas Abramavičius03175.006275.00452465.22000.00000.00
232Marius Ambrazevičius03175.006275.00452663.38000.00000.00
233Evaldas Jurevičius03175.006275.00412661.19000.00000.00
234Giedrius Gustas03175.006275.00442960.27000.00000.00
235Vytautas Mitkevičius03175.006275.00392660.0010100.00000.00
236Haroldas Barauskas03175.006275.00432959.72000.00000.00
237Saulius Urbelis03175.006275.00423058.33000.00000.00
238Tautvydas Mištautas03175.005271.43312753.45000.00000.00
239Vygandas Gerdauskis03175.007370.00392362.901150.00151353.57
240Gediminas Nutautas03175.007370.00412562.121150.00131644.83
241Lina Beigienė03175.007370.00453060.002166.67222052.38
242Ričardas Klincaras03175.007370.00453060.002166.67181751.43
243Andrius Morkevičius03175.007370.00412859.421150.00152042.86
244Mindaugas Baltakis03175.007370.00413256.162166.67111444.00
245Martynas Kisielius03175.006366.67442563.771150.0010758.82
246Paulina Sutkutė03175.006366.67392560.9410100.0010283.33
247Mindaugas Lazdauskas03175.006366.67423256.7620100.0010471.43
248Rita Paužienė03175.006366.67403156.3420100.0010758.82
249Aidas Stražnickas03175.006366.67383055.8810100.0010376.92
250Paulius Vaicekauskas03175.006366.67373253.6210100.0010855.56
251Audrius Šumauskas03175.006366.67373551.3920100.0010662.50
252Aivija Griškė03175.006366.67353450.7220100.0010566.67
253Mantvydas Stulgaitis03175.007463.64403751.952166.67272057.45
254Tomas Šimkus03175.006460.00283743.0830100.00201557.14
255Saimonas Paurazas03175.006554.55274139.7130100.00352756.45
256Povilas Marcinkevičius017673.91361373.4724215560.964266.67272750.00
257Robertas Zelickas0431672.88914566.9158143857.0220774.0718114555.52
258Kasparas Stabingis08372.7317673.911236864.401233.3361037.50
259Simonas Bivainis08372.7314863.64887354.662166.67201164.52
260Kristupas Guščius0381571.70783469.6451033660.286650.00758646.58
261Augustinas Karaliūnas05271.4312475.00793469.91030.00112035.48
262Izabelė Skietrytė05271.4311568.75714561.212250.00191950.00
263Antanas Juodsnukis05271.4310662.50746055.224180.00201066.67
264Martynas Eimontas014670.00291565.9119916155.288561.54422860.00
265Mantas Agentas07370.0015768.181048255.911150.00181948.65
266Guoda Bogačkovaitė07370.0014766.67987058.3310100.0010758.82
267Sigitas Liaučius07370.0014863.64867752.7630100.00211460.00
268Marijus Stravinskas0261268.42543262.7935829854.5711378.57966758.90
269Mindaugas Šimkus0271367.50583165.1739529457.339660.00939050.82
270Norbertas Lipinskas0562767.471185369.0179751860.6191145.0010710151.44
271Andrius Knezys0361866.67744562.1851942455.04121054.551128457.14
272Andrius Cimbolaitis0341766.67714163.3950436558.007943.75948253.41
273Gvidas Minkevičius010566.67221362.8615712056.683350.00453754.88
274Šarūnas Kaminskas04266.679469.23673367.00010.0091145.00
275Žilvinas Padegimas02166.674180.00241463.16000.00000.00
276Katrina Broka02166.675271.4333880.49010.0091145.00
277Mea Gloria Kovaliovaitė02166.675271.43351471.43010.0081044.44
278Dmytro Ivanchenko02166.675271.43311567.39010.0051033.33
279Ieva Jurovickė02166.674266.67221068.75010.0071041.18
280Maja Navikaitė02166.674266.67291467.44000.00000.00
281Kornelija Žalėnaitė02166.674266.67251464.10000.00000.00
282Darina Matvejeva02166.674266.67301961.22000.00000.00
283Šarūnas Oleknavičius02166.674266.67251759.52000.00000.00
284Evans Mellups02166.674266.67271958.70000.00000.00
285Kira Shurashova02166.674266.67312258.49000.00000.00
286Darius Šabanavičius02166.674266.67352657.38000.00000.00
287Vytautas Parapijonavičius02166.674266.67282354.90000.00000.00
288Tadas Kaminskas 202166.674266.67303248.3920100.00000.00
289Ernestas Nevedomskis02166.675362.50322061.541150.00211853.85
290Audrius Sadzevičius02166.675362.50363054.551233.33171651.52
291Vladas Petkevičius02166.674357.14252253.1910100.0010662.50
292Aurimas Martišauskas02166.674357.14293049.1510100.0010662.50
293Raimondas Lankutis02166.674357.14252649.0210100.0010758.82
294Gytis Turčinskas02166.674357.14242648.0010100.0010471.43
295Aleksandra Smirnova02166.674357.14263046.4320100.0010662.50
296Juras Renusas02166.674357.14232944.2310100.00131154.17
297Daugirdas Dakinevičius02166.674357.14263344.0720100.0010758.82
298Šarūnas Čepas02166.674450.00303149.182166.67201360.61
299Šarlotė Tamošiūnaitė02166.674450.00546645.00000.00000.00
300Gabija Ginelevičiūtė02166.674450.00232944.2320100.00201458.82
301Lukas Smailys0211165.63462465.7131919861.704640.00526345.22
302Vitalis Uvarovas0211165.63432563.2430824655.608561.54494552.13
303Nerijus Bakšanskas015865.22331766.0024615960.744736.36223141.51
304Eivinas Marčiauskas0261465.00583661.7039931056.289852.9411412048.72
305Ruslanas Gavrilovas013765.00281466.6719613459.392250.00272452.94
306Donatas Bingelis09564.29191163.3314510059.183537.50252352.08
307Mantas Bartuškevičius016964.00352162.5023718755.904544.44555649.55
308Aivaras Mezginas0553163.951228060.4082173352.83321765.3128723055.51
309Jevgenij Tekutjev0211263.64422959.1529727551.926366.67514752.04
310Romas Šimkus07463.6417868.001248858.492433.33143031.82
311Emilis Jaškūnas0271662.79573363.3340530756.883537.50414150.00
312Vaidas Turolevičius010662.50231363.8916811858.741420.00323647.06
313Ignas Tamulionis010662.50181456.2513212351.764357.14201360.61
314Darius Grigaitis05362.5011761.11865262.321233.33171258.62
315Audrius Labanauskas05362.5011761.11807451.952166.67171651.52
316Martynas Normontas05362.5010855.56737748.672166.67221855.00
317Vytautas Drungilas05362.5010855.56646948.1220100.00201655.56
318Martynas Aleksonis0261661.90543660.0039832854.827558.33768048.72
319Paulius Zabiela0241561.54513162.2034728454.996554.55526146.02
320Jaroslav Lučinskij08561.54161159.2612510255.071233.3310855.56
321Audrius Kubiliūnas08561.54171258.6211310352.315271.43332953.23
322Robertas Katauskas0191261.29402858.8229125952.917370.00655852.85
323Audrius Čaplikas011761.11241758.5418114655.356366.67513857.30
324Mindaugas Volungevičius0362361.02805758.3954848053.31151255.5616715851.38
325Justas Guobužas0171160.71362856.2524923251.776275.00716253.38
326Dangis Jurgelevičius0463060.531026959.6571258554.90151746.8819820748.89
327Arūnas Narbutas0422860.00917056.5260760450.12231363.8921718753.71
328Martynas Pečkaitis0181260.00412958.5728122555.537653.851028554.55
329Žilvinas Dereškevičius0151060.00322259.2621319052.858372.73675754.03
330Skirmantas Kadžius0151060.00332556.9022620252.809564.29908152.63
331Darius Kavaliauskas012860.00281762.2217614355.176460.00626349.60
332Žilvinas Miežis012860.00261859.0919918551.828280.00333647.83
333Andželika Račiūnaitė012860.00241857.1416916151.2120100.00201360.61
334Renatas Blažys09660.00211558.3314612853.283350.00625652.54
335Ignas Gecevičius06460.0013861.901006859.521420.00171356.67
336Giedrius Eimutis06460.0013861.90937854.39010.0031023.08
337Tomas Šviažas06460.0013959.09957256.891233.33181652.94
338Darijus Paulauskas06460.0012957.14897753.6110100.0010566.67
339Edgaras Dočkus06460.00131056.52968852.173260.00262749.06
340Arvydas Trinkūnas03260.006554.55464351.6910100.0010190.91
341Giedrius Elzbergas01077259.7823417157.781687156851.83503260.9841638452.00
342Žilvinas Lelėnas0251759.52563859.5742836054.3171236.848610245.74
343Diemantas Gudaitis0191359.38413454.6727025951.0410662.501069253.54
344Kajus Noreika010758.82211656.7614713452.312166.67282157.14
345Kajus Jurevičius0171258.62402957.9728124653.329852.949010147.12
346Laimutis Jankauskas07558.33151157.691128556.851150.00171947.22
347Vytenis Kazlauskas07558.33141253.85878949.433260.00373849.33
348Mindaugas Neverauskas0574158.161289058.7293175255.32162836.3620323546.35
349Darius Vosylius011857.89212051.2214116945.4870100.00533163.10
350Karolis Kvietkauskas0372757.81836257.2459749954.47171258.6214414350.17
351Tajus Urmanavičius0261957.78585053.7039042248.0318966.6715712156.47
352Ridas Bitauskas0302257.69674758.7747238655.0191340.919113240.81
353Gytis Oškelis0201557.14463258.9733027254.828466.67687547.55
354Edvinas Paulavičius08657.14201164.5214010257.853537.50313844.93
355Indrė Narvilė08657.14171553.1313813251.115271.43332755.00
356Nerijus Ignatavičius04357.1410662.50755358.59030.00112035.48
357Svajūnas Navagruckas04357.1410662.50634558.332250.00162836.36
358Vaidas Prevelis04357.1410662.50735855.732250.00122037.50
359Dainius Beinoris04357.148561.54574357.00000.00000.00
360Dovydas Paurazas04357.149660.00705356.91020.0021016.67
361Rapolas Gagilas04357.148657.14604358.25000.00000.00
362Robertas Andriuška04357.148657.14715655.911150.00000.00
363Artūras Bingelis04357.148657.14675654.471233.33000.00
364Ignas Šeleika04357.149756.25735457.481325.00141843.75
365Skirmantas Ambraziejus04357.149756.25615453.041150.00212150.00
366Andrius Varnas04357.147653.85495646.6710100.00000.00
367Titas Abramavičius04357.148753.33565550.452250.00171848.57
368Titas Narbutas04357.148753.33576646.3420100.00121054.55
369Rimvydas Kišonas04357.147846.67416339.4220100.00201262.50
370Žydrūnas Levinskas0413156.94887653.6666461451.96181358.0619414357.57
371Vytautas Špokauskas0211656.76473557.3235427856.013925.00809246.51
372Paulius Ramantauskas0131056.52302060.0022115558.783633.33535350.00
373Lukas Teišerskis09756.25241660.0017011759.233827.27617245.86
374Steponas Kriaučiūnas09756.25211656.7614411655.383442.86475446.53
375Martynas Židonis09756.25181652.9411714045.534180.00292652.73
376Vytenis Zdornovas0372956.06827053.9561560150.58201262.5018416752.42
377Daniela Demeškaitė0141156.00332556.9025319356.736842.86587443.94
378Dovydas Rupšaitis0141156.00302653.5721121749.305455.56413256.16
379Rokvaldas Bartusevičius0151255.56362757.1426720057.175935.71719143.83
380Vaidas Mugauskas010855.56231856.1019115555.204736.36334542.31
381Paulius Vėželis05455.5610952.63846954.901150.0010662.50
382Artūras Valenta05455.56111052.38787451.322166.67272354.00
383Žilvinas Zasimauskas0171454.84383452.7826227249.068850.00888351.46
384Rimantas Blauzdžiūnas0231954.76484551.6137736750.6710855.561049053.61
385Donatas Šulskis0181554.55463656.1032826355.50101441.6712213447.66
386Egidijus Sukockis0121054.55262254.1719018151.215362.50384148.10
387Vilius Vismantas06554.55161257.141089453.472528.57505547.62
388Giedrius Čekauskas06554.55141156.001017756.741233.33212842.86
389Ričardas Lakavičius06554.55141253.851138856.223260.00251858.14
390Vaidas Stiga06554.55141253.85958851.913350.00474054.02
391Deividas Poškus06554.55131252.00919648.662166.67251858.14
392Markas Mazrimas06554.55121250.008910346.3530100.00231560.53
393Tomas Šalkauskas0494154.441069752.2282878351.40211558.3321119751.72
394Remigijus Talubinskas0252154.35575152.7840638751.20151255.5616113953.67
395Kęstutis Liepa0131154.17282157.1422218354.812340.00132039.39
396Paulius Klapatauskas0282453.85575849.5746046649.6813765.001369159.91
397Viktoras Gasiūnas07653.85171258.621178757.351516.67324442.11
398Marius Andziulis07653.85171258.6213610257.14030.00133030.23
399Gediminas Retkevičius07653.85171454.841209954.792340.00414348.81
400Antanas Genys0574953.7711910553.1393985652.31121938.7112913349.24
401Rimantas Gajauskas0151353.57343350.7524424849.5910758.821057658.01
402Andrius Stašinskas0696053.4914913253.021110109150.43212051.2223724249.48
403Žygaudas Paulavičius0403553.33887454.3266161251.9261331.589311943.87
404Kostas Eimutis08753.33161453.3312311152.562250.0010566.67
405Martynas Bagužis08753.33191851.3515314751.003442.86444748.35
406Jonas Garšva08753.33171750.0012111950.423350.00423653.85
407Arvydas Tverijonas0272452.94655852.8549745752.10122334.2918719848.57
408Paulius Latakas0181652.94434051.8133030252.2291242.8613713151.12
409Aleksej Nikiforov09852.94201557.1415211756.511325.00162836.36
410Aidas Butanavičius09852.94201852.6315915650.483442.86303645.45
411Tomas Steponkus0302752.63706651.4752251550.34161257.1418817152.37
412Rimantas Justinavičius010952.63252253.1917917850.145838.46757649.67
413Danielius Žvinys0312852.54676650.3852855048.9816866.6713113050.19
414Marius Rupšlaukis0121152.17262353.0620620150.613350.00262650.00
415Arūnas Viskintas0121152.17272551.9221922848.999852.94535847.75
416Rokas Virbickas0131252.00312951.6723723050.757846.67848051.22
417Mykolas Platūkis0131252.00272849.0920722547.926554.55555450.46
418Donatas Butinavičius0403751.95908651.1473069751.16211952.5020618452.82
419Peter Nadarzy0141351.85373154.4126823053.8281142.1110412944.64
420Martynas Jocys0141351.85333052.3824824150.728753.33687547.55
421Mindaugas Memėnas0292751.79655852.8546845850.5412860.009210746.23
422Paulius Dijokas0151451.72333449.2525926649.337750.00827153.59
423Mantas Šidlauskas0161551.61373253.6227724952.662722.22606249.18
424Darius Bubnys0383651.35777650.3358860049.499564.29767550.33
425Tomas Labanauskas0282750.91645952.0350648351.16121348.0011512947.13
426Mantas Bartaševičius0393950.00929250.0074272650.54212743.7521525345.94
427Giedrius Kovzonas0292950.00626648.4448650149.2411955.0013610755.97
428Vytis Armonas0242450.00605751.2847246450.43181554.5519818951.16
429Virgis Navagruckas0161650.00363252.9427925052.744736.36465645.10
430Marius Padvilikis0161650.00373452.1127824752.955741.67737848.34
431Edvardas Zujus0151550.00343350.7524725049.707558.33677148.55
432Audrius Jasinskis0101050.00232547.9218218549.595645.45716352.99
433Mindaugas Žilionis0101050.00212347.7317118148.585455.56524653.06
434Kostas Pavliuk09950.00201852.6314313751.073442.86424349.41
435Mažvydas Beiga07750.00151550.0012311451.901325.00222348.89
436Šarūnas Padolskis07750.00161748.4812512949.213350.00444052.38
437Ignas Čepelis07750.00151648.3911312347.882166.67292751.79
438Laurynas Kunčius07750.00141745.168712042.034180.00433356.58
439Mantas Višinskas06650.00161257.141268958.601516.67374644.58
440Klaidas Zaboras06650.00121348.0010611049.0710100.0010662.50
441Vytautas Vitkauskas05550.00111150.00828748.521325.00252847.17
442Dominykas Juodviršis05550.00101147.62717747.971150.00182245.00
443Vytautas Butvilas05550.0091047.37606249.182166.67201164.52
444Karolis Stasytis04450.0010855.56776853.101325.00132039.39
445Kasparas Červinskis04450.0010952.63836556.082340.00202841.67
446Vytautas Sirusas04450.009950.00717548.633260.00161847.06
447Mantas Jankauskas04450.008947.06637147.012166.67111837.93
448Audrius Sveikata03350.007653.85524553.61010.0031023.08
449Edgaras Orda03350.007653.85575053.27010.0061037.50
450Julius Jonas03350.008753.33554455.562250.00172738.64
451Rokas Eidukaitis03350.007750.00544753.471150.00141646.67
452Linas Skrickas03350.006746.15555450.461150.0010376.92
453Žydrūnas Laurynas03350.007943.75486044.443260.00342458.62
454Mindaugas Milius02250.006460.00393354.17020.00102033.33
455Martynas Paulauskas02250.006460.00393652.00030.00132138.24
456Vitas Ališauskas02250.004357.14211656.7610100.0010471.43
457Domantė Riškutė02250.005455.56413057.751150.0051033.33
458Edmundas Ragauskas02250.005455.56413057.75010.0071041.18
459Adrija Kriščiūnaitė02250.005455.56352756.45010.0021016.67
460Edvardas Okinčicas02250.005455.56403454.05010.0041028.57
461Justyn Stachovski02250.005455.56454052.941233.3381044.44
462Eladi Mainar Perez02250.005455.56363252.94010.0091145.00
463Erikas Aleksynas02250.005455.56383651.35020.0081044.44
464Maksim Livanov02250.005455.56323448.481150.0041028.57
465Irina Račiūnienė02250.005550.00373650.682250.00151550.00
466Greta Gintautaitė02250.005550.00373750.001150.00151845.45
467Sergej Kavika02250.004450.00343053.13000.00000.00
468Mindaugas Daigorius02250.004450.00353649.30000.00000.00
469Saulius Minkevičius02250.004450.00242548.9810100.0010376.92
470Kasparas Poška02250.004450.00283743.08000.00000.00
471Dominyka Grinkevičienė02250.004450.00263542.62000.00000.00
472Lukas Žaliaduonis02250.004450.00283941.79000.00000.00
473Saulius Juknavičius02250.004544.44354344.8720100.0010662.50
474Virmantas Jackus02250.004544.44354344.872166.6710662.50
475Karolis Galdikas02250.004544.44283544.4410100.0010855.56
476Vilius Vaičekauskas02250.004544.44304142.2510100.0010662.50
477Vytautas Banys02250.004544.44284140.58000.0010855.56
478Mantas Jakutavičius02250.003442.86203139.22010.00000.00
479Tadas Rupeikis02250.004640.00254535.7130100.00211755.26
480Ramūnas Grigaitis02250.004640.00234235.3820100.0020968.97
481Gustas Želvys01150.003260.00181456.25010.0071041.18
482Jonas Stravinskas01150.002250.00182146.15000.00000.00
483Kęstutis Lukauskis0636449.6113714149.281104104351.42223042.3121621050.70
484Domantas Aleknavičius0383949.35858550.0066364350.77161551.6118117151.42
485Raimondas Maročka0262749.06606348.7845948348.7381338.1014315248.47
486Julius Tiškevičius0242548.98575750.0045542651.65101245.4512714347.04
487Gintaras Svitojus0303248.39667347.4852256847.89131252.0013513250.56
488Lukas Oškelis0151648.39303546.1523825748.085271.43474551.09
489Gytis Kviedaraitis0727748.3216616749.851302129050.23293446.0330333547.49
490Saulius Šatkauskas0141548.28283345.9023725448.275550.00404050.00
491Algirdas Tarasevičius0272948.21646450.0051249850.69111247.8314114948.62
492Mantas Aleksėjūnas011312248.0926027848.332030210349.12645155.6561362049.72
493Darius Vėželis0626748.0614315348.311097116848.43342953.9734235049.42
494Egidijus Vilkas0121348.00303347.6222424048.2811857.8910910052.15
495Jonas Kažemėkaitis0222447.83525150.4941440250.74121250.0011112547.03
496Tomas Noreika0111247.83252649.0219618950.914544.44484750.53
497Gintaras Marazas0111247.83252649.0220121348.557463.64495049.49
498Kęstutis Surkevičius0111247.83232547.9217018547.893175.00343450.00
499Aurelijus Balsys0111247.83212446.6717918549.181420.00161847.06
500Nojus Jurevičius0101147.62222250.0018216552.452250.00262550.98
501Egidijus Buika0101147.62222546.8119318950.524266.67424747.19
502Darius Vilimas0546047.3712613248.841050102350.65173334.0025627448.30
503Luca Shel Bertazza0364047.37858250.9068557354.4571729.1711914744.74
504Egidijus Tamošiūnas091047.37232448.9415917547.605550.00677746.53
505Tauras Krištaponis091047.37202445.4514816946.696460.00645752.89
506Alvydas Riauba0323647.06748446.8459162448.64161847.0617716851.30
507Donatas Blažys0242747.06496742.2438351042.89171160.7116313155.44
508Džemilė Sapiežinskienė08947.06182146.1515114850.503350.00454550.00
509Andrius Verbyla08947.06172045.9514915449.173260.00292553.70
510Vitalijus Salogubovas0303446.88678244.9750961945.12201262.5019017751.77
511Nerijus Paškevičius0151746.88373849.3329025753.0261037.508910845.18
512Justas Vaicekauskas0151746.88314043.6624129145.306650.00716253.38
513Robertas Kozulis07846.67161748.4812612749.801233.33252847.17
514Audrius Poškevičius07846.67151845.4512414346.444266.67292652.73
515Gytis Makarevičius0273146.55637246.6751351849.76131644.8315514851.16
516Benas Petrauskas0263046.43606747.2447254246.55121348.0012413148.63
517Mindaugas Bagdonas0131546.43312852.5423921352.883537.50415443.16
518Artūras Janušauskas0313646.27698146.0056760248.50111640.7412613348.65
519Darius Tijunaitis0121446.15303050.0024220654.0251033.33668444.00
520Tomas Šeikis06746.15161551.6111810552.913442.86464948.42
521Gediminas Ambraška0161945.71384545.7829936045.3713861.9010310250.24
522Nerijus Jaškūnas0151845.45334144.5929432547.507558.33696850.36
523Audrius Malakauskas0101245.45222943.1419021347.157463.64707050.00
524Mindaugas Šiumbrys05645.45121250.00938452.542250.00202050.00
525Edgaras Ginkus05645.45111247.83948951.37040.00182343.90
526Rolandas Mėlynis05645.45101343.488310244.861150.0010662.50
527Povilas Lėckas0232845.10575949.1445047348.75111444.0011414244.53
528Rinaldas Viliušis0182245.00424647.7333436547.784544.44666948.89
529Edvinas Pranciulis0182245.00395043.8233537846.9810662.50827751.57
530Vytis Gudavičius091145.00242450.0020617254.508850.00647546.04
531Žygimantas Gurskas091145.00212446.6715218345.374357.14334442.86
532Virginijus Pileckis0263244.83607046.1546453446.4981240.0013213649.25
533Linas Bitinas010012444.6423827846.121911204648.29465744.6657261748.11
534Gintautas Mėlinauskas0293644.62698744.2352260446.36201458.8222621651.13
535Darius Misevičius04544.4491047.37777450.99010.0051033.33
536Šarūnas Basijokas04544.4491047.37757849.02010.0041028.57
537Emilis Sidoras04544.4481240.00788846.9920100.00211263.64
538Egidijus Sapiežinskas0111444.00263145.6119722047.245935.71697547.92
539Aušra Anužytė Kepenė0111444.00253144.6420024145.357463.64495049.49
540Evaldas Paulavičius0111444.00243143.6420122846.856366.67434449.43
541Karolis Čekauskas0253243.86637147.0151148651.25122136.3617919248.25
542Indrė Januševičiūtė07943.75162143.2414115947.002340.00373551.39
543Šarūnas Jurelė0273543.55618242.6649557446.30131154.1715914851.79
544Valentinas Ruzgys0131743.33323746.3825225949.325935.71819346.55
545Martynas Tarasevičius0192543.18445743.5635541745.989852.9410210250.00
546Paulius Kuzma06842.86121741.3810511847.0920100.00211067.74
547Gytis Linartas03442.868753.33614358.651233.33212545.65
548Aivaras Jurgelevičius03442.868947.06596248.761325.00163034.78
549Tomas Skučas03442.867846.67565849.12010.0051033.33
550Žilvinas Gasiūnas03442.866746.15464749.46000.00000.00
551Dainius Razukevičius03442.867943.75586049.151150.00151157.69
552Žygimantas Mickus03442.866940.00546844.262166.67161847.06
553Jurgita Šlepikienė03442.8661037.50407734.1920100.00201262.50
554Rokas Gerdauskas0141942.42284041.1823828745.333442.86343549.28
555Linas Sribikė0446042.3110413643.3386299646.39222546.8125225949.32
556Nedas Žažeckis081142.11162440.0012916643.732250.00373352.86
557Arūnas Lekstutis0253541.67617744.2050857646.86111640.7415016547.62
558Saulius Pauža0202841.67496044.9539642448.2981240.0010214141.98
559Audrius Miliauskas05741.67121544.4410312046.192340.00232646.94
560Vidas Šilkaitis0415841.419312742.2784599146.02212248.8418217451.12
561Erikas Basakirskas0324740.518010942.3366380745.10222447.8327427350.09
562Žanas Morozovas0294340.28719542.7758265846.94111640.7418119947.63
563Egidijus Remeikis0436440.199414639.17840105344.37232152.2724820554.75
564Auris Gintautas0324840.00809844.9465765350.15132138.2421023846.88
565Emilijus Lukas0324840.006910539.6660676444.23161551.6113412252.34
566Saulius Survila0142140.00394347.5630927852.6491439.1311615143.45
567Aurimas Vainauskas0121840.00283743.0825226948.373633.33425045.65
568Raimondas Satkauskas0101540.00253343.1020322447.545838.46698245.70
569Vytautas Šneideris081240.00202544.4416117947.355550.00464948.42
570Teisius Narbutas06940.00121840.0011913047.79000.00000.00
571Žilvinas Tomkus04640.00111345.83889049.443350.00293644.62
572Dovydas Šakalys04640.00101245.45858649.71020.00152042.86
573Matas Lukševičius04640.0091340.91759743.602250.00171848.57
574Jurgis Aukštikalnis02340.004833.33335736.672166.67231856.10
575Deividas Snapkauskas0284339.44649440.5154267344.61131448.1512912151.60
576Renata Bubnė0132039.39274239.1322429942.835550.00363252.94
577Edgaras Riabko0365639.138712640.8573988445.53232152.2726626650.00
578Rostislav Vyrostko0162539.02395043.8234033750.2231417.65658942.21
579Giedrius Čiečkius071138.89172342.5014716047.882528.57364544.44
580Dangirdas Jackys071138.89172441.4614116745.782340.00385043.18
581Lukas Beinoris071138.89172540.4815517546.975455.56524951.49
582Artūras Račiūnas0264138.81678743.5156262347.4371828.0015919345.17
583Karolis Bernotas0101638.46243640.0019524844.025645.45667447.14
584Kęstutis Baranauskas05838.46131644.831039851.244450.00373948.68
585Otilija Baguckienė05838.46131644.8310910750.46030.00203139.22
586Audrius Guzevičius05838.46111837.9310912945.802250.00242153.33
587Dainius Aksinavičius091537.50233440.3517923543.247750.00919150.00
588Tadas Gnedojus03537.5091145.00707249.302340.00364246.15
589Robertas Stanišauskas03537.507943.75526146.023175.00141351.85
590Laima Pacevičiūtė03537.5081142.11706850.721325.00273245.76
591Viltė Elžbieta Minkevičiūtė03537.5061037.50556147.41010.00000.00
592Šarūnas Karosas0162737.21366037.5032142043.3271138.89949051.09
593Virgilijus Žukas0203437.04447337.6140551444.0761037.50839047.98
594Darius Matulevičius0111936.67214432.3118729239.046460.00704859.32
595Tadas Četkauskas0274736.496410837.2157576742.85171750.0019820249.50
596Aušrinė Skeberdytė04736.36101441.67878849.711233.33201951.28
597Jonas Lalas04736.36101540.00809246.511233.33212743.75
598Gabrielė Šibirkštytė04736.3691833.339213141.266554.55464451.11
599Rimantas Steponavičius0101835.71243838.7122825846.914544.44556047.83
600Mantas Palivonas0122235.29295036.7126434243.569852.949810149.25
601Tadas Kaminskas061135.29152339.4713017043.331420.00243540.68
602Julija Urbonė071335.00152735.7113219740.121233.33222348.89
603Modestas Staškevičius0163034.78386536.8934142844.3461135.29899548.37
604Nerijus Šakalys081534.78193138.0018522645.013730.00303347.62
605Marius Buba0101934.48264238.2421329242.188947.06929648.94
606Andrius Bieluckas0122334.29284637.8427431546.525741.67595551.75
607Henrikas Levinas0163134.04386935.5133045841.888657.1411310950.90
608Rimvydas Beinaris0367033.969415437.90810102844.07232646.9431834448.04
609Eimantas Antončikas0193833.33448334.6537956640.118947.0613214348.00
610Pranas Grinkevičius0122433.33305137.0430835046.8161430.00718346.10
611Gintaras Glicas061233.33182442.8617516551.472722.22386038.78
612Linas Karalius061233.33152438.4612916543.881420.00304142.25
613Mykolas Baltaduonis051033.3392130.008314835.9310100.00121054.55
614Domantas Rugys04833.3381633.33669940.002250.00162044.44
615Eimantas Sližys03633.3371236.84747549.66000.00000.00
616Milda Mozūraitė02433.336842.86423653.851233.33192642.22
617Artūras Šaginas02433.336842.86545549.54020.00112035.48
618Vytautas Matuliauskas02433.335741.67433952.441325.00171947.22
619Vignesh Sankaranarayanan02433.335838.46475147.961420.00152141.67
620Vilius Banevičius02433.335935.71476442.342166.67171848.57
621Andrius Varnagiris02433.335935.71415741.841233.33141843.75
622Arūnas Sakalauskas02433.335935.71406139.602166.67161847.06
623Petras Kapošius02433.3351033.33385640.431150.00181358.06
624Edgaras Stravinskas02433.334833.33586447.54020.00000.00
625Augustė Valaitytė02433.334833.33415343.62000.00000.00
626Rimas Gajauskas02433.334833.33435743.00010.0091145.00
627Dominykas Diržys02433.334930.77395541.491150.00191555.88
628Giedrius Koronkevičius02433.334930.77376137.7610100.0010758.82
629Rūta Unikaitė02433.333827.27345339.08010.00000.00
630Donatas Arlauskis01233.334450.00292751.79020.00122037.50
631Irmantas Pažemeckas01233.333350.0022970.97010.0061037.50
632Elvinas Bernatavičius01233.333350.00201360.611150.0071041.18
633Martynas Narkauskas01233.333350.00231560.53010.0051033.33
634Vilius Gudavičius01233.333350.00211460.00010.00111345.83
635Matas Pikturna01233.333350.00221657.89010.0081044.44
636Dorotėja Tamošiūnaitė01233.334544.44556745.08000.0010471.43
637Martynas Bugenis01233.333442.86312060.78020.0081044.44
638Emilija Sakavičiūtė01233.333442.86302455.56020.0061037.50
639Vytautas Bartulis01233.333442.86252055.56020.0061037.50
640Amiranas Beržinskas01233.333442.86302653.57020.0081044.44
641Vaidas Bielinis01233.333442.86211952.501150.00181456.25
642Tomas Vitkauskas01233.333442.86272551.92010.0081044.44
643Andrius Brazdžiūnas01233.333442.86282750.91010.0071041.18
644Laimis Kaselis01233.333442.86313150.001233.3381044.44
645Edvinas Cybuličius01233.333442.86293346.77010.0051033.33
646Kęstutis Macionis01233.333442.86252946.30010.0031023.08
647Andrius Preidis01233.333442.86232746.00010.0071041.18
648Vytautas Čepanonis01233.332340.00211558.33000.00000.00
649Alfredas Kalenda01233.332340.00181554.55000.00000.00
650Žilvinas Veiverys01233.332340.00211952.50000.00000.00
651Paulius Gudavičius01233.332340.00141548.28000.00000.00
652Andrius Zinkevičius01233.332340.00131743.33000.00000.00
653Tomas Povilianskas01233.333537.50243143.641150.00201754.05
654Tomas Slausgalvis01233.333537.50233142.591150.00161551.61
655Donatas Pauliukonis01233.333537.50253640.982250.00191950.00
656Arnoldas Paliulionis01233.333537.50243640.003175.00161355.17
657Smiltė Milaševičiūtė01233.333537.50223439.292166.67201458.82
658Nikas Jurgaitis01233.332433.33242747.06000.00000.00
659Erikas Balkūnas01233.332433.33232646.94000.00000.00
660Valdemaras Vainauskas01233.332433.33253045.45000.00000.00
661Kristina Matvijenko01233.332433.33283544.441150.00000.00
662Gintas Činčiukas01233.332433.33273444.26000.00000.00
663Patrikas Pauža01233.332433.33232944.23010.00000.00
664Gintaras Teišerskis01233.332433.33222844.00000.00000.00
665Stasys Vaičius01233.332433.33172243.591150.0010758.82
666Alon Bornstein01233.332433.33233142.59000.00000.00
667Šarūnas Valys01233.332433.33152141.67010.0071041.18
668Antanas Norkevičius01233.332433.33233341.0710100.00000.00
669Giedrius Marazas01233.332433.33203040.00000.00000.00
670Marius Kartanas01233.332433.33203040.00000.00000.00
671Eglė Leonavičienė01233.332433.33152438.461150.0051033.33
672Simonas Grybauskas01233.332433.33162638.10000.00000.00
673Marijus Sipavičius01233.332433.33203437.0410100.00000.00
674Saimonas Žiūkas01233.332433.33153231.91000.00000.00
675Deividas Armonas01233.332528.57233440.351150.0010662.50
676Ieva Radzevičiūtė01233.332528.57243739.3420100.0010566.67
677Deividas Stankus01233.332528.57213438.1810100.0010855.56
678Saulius Tvarijonas01233.332528.57193237.2510100.0010855.56
679Eglė Kvietkauskienė01233.332528.57183434.6210100.0010471.43
680Meda Birštonaitė01233.332528.57173433.3310100.00121054.55
681Arūnas Valickas01233.332528.57132732.5010100.0010283.33
682Rolandas Jančeris01233.332528.57153231.9110100.0010566.67
683Jonas Bulovas01233.332528.57133527.0810100.0010471.43
684Gytis Tereikis01233.331420.002247.69000.00000.00
685Aurelijus Šadauskas0224831.435110432.9046768440.57101245.4515014451.02
686Domantas Baguckis061430.00133030.2312521137.205362.50353649.30
687Tomas Petrauskas03730.0081534.788910346.352340.00232646.94
688Darius Zameckis03730.0081633.337910542.932250.00323746.38
689Elegijus Lengvensas0153728.85367731.8636750342.1841028.57749045.12
690Paulius Bitinaitis061528.57173234.6917321544.594833.33596447.97
691Paulius Sadauskas02528.5781240.00587344.274450.00545549.54
692Juozas Vainora02528.5751033.33446440.742166.67171356.67
693Laima Kalasauskienė02528.5751131.25626748.061150.00131743.33
694Olga Skiba Tomkienė02528.5741126.67527540.941150.0010758.82
695Egidijus Gustaitis051327.78122334.299612643.244357.14424647.73
696Mantas Aleksa051327.78112828.2111718838.362340.00252154.35
697Arūnas Sinkevičius061627.27193535.1918923944.164736.36718645.22
698Benjaminas Sveikata041126.67122334.2911614344.791516.67495447.57
699Gintautas Lukas051525.00123028.5714019641.672528.57192840.43
700Žydrūnas Janušauskas02625.0061233.33586846.031233.33162737.21
701Tomas Valiukevičius02625.0051229.41707647.95020.0051033.33
702Ieva Ziutelytė02625.0051229.41487638.71010.0071041.18
703Virgilijus Žilinskas02625.0051327.78508038.461150.00171258.62
704Rita Juraitė Jankauskienė02625.0041225.00358329.66000.00000.00
705Marius Grygas02625.0041323.53388929.9220100.0010758.82
706Lukas Kameneckas01325.003633.33303546.15010.00111345.83
707Justas Praninskas01325.002625.00234235.38000.00000.00
708Valdas Kupčinskas01325.002722.22264735.621150.0010855.56
709Indrė Grybauskienė01325.002722.22224731.881150.0010566.67
710Giedrius Kizala082722.86205526.6724534341.6721016.67506842.37
711Sigita Adomavičiūtė062320.69154923.4416031433.764450.00585650.88
712Raimundas Šlepikas093520.45247524.2428446837.774930.778010443.48
713Daina Sinkevičienė041620.00103124.3912319938.20030.00182245.00
714Tautvydas Černevičius031220.00102528.5711716142.092918.18344543.04
715Evelina Šutienė031220.0072521.887616631.401150.00141646.67
716Žygimantas Baguckis02820.0061627.27609937.741233.33132237.14
717Mindaugas Krakauskas01420.005838.46434449.43030.00233043.40
718Jonas Gelžinis01420.004833.33354842.17020.00152240.54
719Rimantas Laukevičius01420.004833.33264934.67020.00152537.50
720Nedas Kazilionis01420.003827.27464948.42030.0061037.50
721Aidas Valiukevičius01420.003827.27425344.21010.0061037.50
722Arūnas Girdžijauskas01420.003827.27294240.85010.0061037.50
723Saulius Bieliauskas01420.003827.27334940.24010.0061037.50
724Mantvydas Žalkauskas01420.002820.00395541.49020.00000.00
725Gabrielius Vaitonis01420.002820.00235429.87000.00000.00
726Judita Eidukaitienė01420.002918.18206124.6920100.0010855.56
727Deividas Čereška041719.0593620.0012023733.612340.00222151.16
728Lukas Liekis031318.7592625.7111017239.01030.00193038.78
729Petras Sakalauskas02918.1871828.008711044.16050.00113026.83
730Martynas Vilemas021016.6752020.008112838.76020.0031023.08
731Klaudijus Kliučinskas021016.6752119.235913330.731150.00191555.88
732Rytis Čeponis021016.6752218.525113727.132166.67232448.94
733Vygintas Balžekas021016.6742016.677212536.55000.00000.00
734Giedrius Ratautas021016.6742116.007114133.491150.0010662.50
735Simonas Getautis01516.6721115.38357332.4110100.0011955.00
736Vytautas Juozapaitis01516.6721115.38326832.001150.0010855.56
737Darius Leonavičius021214.2972422.589414439.50050.00233241.82
738Mindaugas Bučas01614.2921214.29298126.3610100.00000.00
739Matas Kilinskas01811.1131615.795310533.542250.0071041.18
740Emilis Kazlauskas01811.111165.88289922.05000.00000.00
741Gintaras Baguckis01910.0031814.295611732.371233.3371041.18
742Kęstutis Stankus01109.0932013.045912831.55020.0061037.50
743Mantas Jurgelevičius01127.6942513.797215232.141420.00242648.00
744Roman Kuzmin0020.002433.33222151.16020.00102033.33
745Žilvinas Petrauskas0020.002433.33212150.001325.00122037.50
746Laimis Inokaitis0060.0051229.41435145.741420.00274040.30
747Šarūnas Straševičius0030.002625.00263344.07020.00132039.39
748Lukas Blauzdžiūnas0030.002625.00183236.00020.0072025.93
749Alius Jakušovas0020.001325.00121152.17020.0031023.08
750Justinas Vaitoška0020.001325.00131252.00020.0081044.44
751Andrius Gagilas0030.001420.009950.00010.0041028.57
752Eglė Garšvienė0020.001420.00192147.50020.00121446.15
753Radvilė Zeikutė-Bachanov0020.001420.00121544.44010.00101245.45
754Tomas Šmagarys0020.001420.00152240.54010.0051033.33
755Jokūbas Veselis0020.001420.00121938.71010.0081044.44
756Rapolas Šlajus0020.001420.00152537.501150.0051033.33
757Erlandas Deksnys0020.001420.00102330.30010.0071041.18
758Eglė Gvazdaitytė0020.001420.0092130.00010.0051033.33
759Ignas Kubilius0020.001420.0082226.67010.0041028.57
760Mangirdas Bitauskas0030.001614.29233440.35010.0051033.33
761Vytautas Urbonas0040.001614.29132237.14010.0081044.44
762Susirekšminusi Panelė0030.001614.29173234.69010.0041028.57
763Justina Vaškytė0030.001614.2993420.93010.0071041.18
764Isabella May Humphrey0030.001811.11457437.82000.0041028.57
765Petras Paulauskas0040.001811.11254734.72010.0071041.18
766Visvaldas Šavelskis0040.001811.11214531.82010.0081044.44
767Kristina Augustinaitė0040.001811.11214830.431150.0051033.33
768Aurimas Kulbis0040.001811.11194430.16010.0071041.18
769Simona Ambraziejūtė0040.001811.11184727.69010.0041028.57
770Michail Gorbač0040.001811.11164426.67010.0051033.33
771Arimantas Tamašauskas0060.001127.69417236.28020.0071041.18
772Kęstutis Sinkevičius0030.00060.00294042.03040.00000.00
773Lauksvė Gulbinaitė0020.00040.00172639.53020.00000.00
774Mindaugas Platūkis0020.00040.00172639.53010.00000.00
775Juras Vaitonis0020.00040.00152537.50010.00000.00
776Voldemaras Vanagas0020.00040.00152537.50010.00000.00
777Andrius Nikanorovas0020.00040.00152636.59010.00000.00
778Edas Savelievas0020.00040.00152636.59010.00000.00
779Egidijus Daukša0020.00040.00132534.21010.00000.00
780Marius Bačiliūnas0020.00040.00132534.21010.00000.00
781Ąžuolas Mumgaudis0020.00040.00112431.43000.00000.00
782Sandra Vosylienė0020.00040.00102429.41000.00000.00
783Vitalija Leonovaitė0020.00040.00102429.41000.00000.00
784Aurimas Daratis0010.00020.0051229.41000.00000.00
785Ignas Beinoris0020.00040.00102528.57000.00000.00
786Jurga Švirinienė0020.00040.00102528.57000.00000.00
787Dangis Kalpokas0030.00060.00143628.00000.00000.00
788Irena Misevičienė0070.000140.00338527.97000.00000.00
789Audrius Adomaitis0020.00040.0092427.27000.00000.00
790Benas Mazrimas0020.00040.0092427.27000.00000.00
791Mantas Jaskelevičius0020.00040.0092427.27000.00000.00
792Paulius Kažukauskas0040.00080.00184926.87010.00000.00
793Arūnas Radzevičius0020.00040.0092526.47000.00000.00
794Ingrida Kovaliovienė0040.00080.00174925.76000.00000.00
795Vasarė Stanainytė0020.00040.0082425.00000.00000.00
796Šarūnas Kybartas0020.00040.0082425.00000.00000.00
797Andrius Augūnas0020.00030.0041225.00000.00000.00
798Andrius Barkauskas0010.00020.0041225.00000.00000.00
799Dainius Paulauskas0020.00040.0082524.24000.00000.00
800Giedrius Bartaška0020.00040.0082524.24000.00000.00
801Alvydas Visockis0040.00080.00154823.81000.00000.00
802Audrius Norkūnas0020.00040.0072422.58000.00000.00
803Gary Shchek0020.00040.0072422.58000.00000.00
804Jonas Gurskis0020.00040.0072422.58000.00000.00
805Ringailė Levickaitė0020.00040.0072422.58000.00000.00
806Austė Augustinaitė0020.00040.0072521.88000.00000.00
807Laimis Černiauskas0030.00060.00103621.74000.00000.00
808Karolis Pūras0030.00060.0093620.00000.00000.00
809Dainius Sviderskis0020.00040.0062420.00000.00000.00
810Haris Augustynas0020.00040.0062420.00000.00000.00
811Kęstutis Peluritis0020.00040.0062420.00000.00000.00
812Mindaugas Glicas0020.00040.0062420.00000.00000.00
813Mintaras Puleikis0020.00040.0062420.00000.00000.00
814Renatas Alekna0020.00040.0062420.00000.00000.00
815Lukas Marčiulaitis0030.00060.0093719.57000.00000.00
816Inga Baliūnaitė0080.000160.00239819.01010.00000.00
817Asta Garbulytė0020.00040.0052417.24000.00000.00
818Nerijus Bradauskas0020.00040.0052417.24000.00000.00
819Saimonas Stauskas0020.00040.0052417.24000.00000.00
820Gintarė Armalė0050.000100.00126016.67000.00000.00
821Augustė Jankauskaitė0080.000160.00179615.04000.00000.00
822Faustas Sribikė0020.00040.0042414.29000.00000.00
823Jokūbas Malinauskas0020.00040.0042414.29000.00000.00
824Lauras Vorobjovas0020.00040.0042414.29000.00000.00
825Monika Ažukaitė0020.00040.0042414.29000.00000.00
826Remigijus Barauskas0020.00040.0042414.29000.00000.00
827Stela Bujanauskaitė0040.00080.0074812.73000.00000.00
828Augustas Jegerskas0020.00040.0032411.11000.00000.00
829Dominyka Demeškaitė0030.00060.0043610.00000.00000.00
830Andrius Adomaitis0020.00040.002247.69000.00000.00
831Evelina Bitinaitė0020.00040.002247.69000.00000.00
832Jonas Salys0020.00040.002247.69000.00000.00
833Justas Karosas0020.00040.002247.69000.00000.00
834Liepa Lukševičiūtė0020.00040.002247.69000.00000.00
835Rūta Gudavičiūtė0020.00040.002247.69000.00000.00
836Vytautas Keršys0020.00040.002247.69000.00000.00
837Kęstas Sabeckis0020.00030.001127.69000.00000.00
838Beatričė Kepenytė0020.00040.001244.00000.00000.00
839Gabija Klenauskaitė0020.00040.001244.00000.00000.00
840Aurimas Rabačius0080.000160.003963.03000.00000.00
841Eglė Žebuolytė0020.00040.000240.00000.00000.00
842Modestas Brazdeikis0000.00000.00000.00000.00000.00
843Ramūnas Baranauskas0020.00020.00000.00000.00000.00

*LM – laimėti mačai; *PM – pralaimėti mačai; *LS – laimėti setai; *PS – pralaimėti setai; *LG – laimėti geimai; *PG – pralaimėti geimai; *LTB laimėti visi tie-break’ai; *PTB – pralaimėti visi tie-break’ai; *LTT – laimėti lemiamu tie-break’ų taškai; *PTT – pralaimėti lemiamu tie-break’ų taškai.