Visų turnyrų reitingo taškai

Vieta______Vardas Pavardė_____MiestasGimimo metaiDalyvauja nuoTop reitingas2022-03-26/2704-09/1004.30-05.0105-14/1505-28/2906-11/1206-25/2607-09/1007-30/3108-13/1408-27/2809-10/1109-24/2510-08/0910-15/1610-29/3011-12/1311-19/2012-17/182023-01-07/0801-14/1502-04/05TAŠKAI*
1Jurgis ČėsnaKaunas19962019-03-1632000500002000400300003002500025002002500002850
2Augustinas KarkauskasKaunas19852012-12-08125004500500000350250001500250002501500002600
3Tomas KliukasJurbarkas19842016-03-1270020000025010010000200200001750020025002001875
4Gytautas AukselisKlaipėda19842020-08-2210000050005000003503500000000001700
5Darius LaurusevičiusKaunas19842012-11-1020035000300002000015025000001750025001675
6Antanas GilaitisKaunas19842015-10-101705000125100012501751500100125000001751501501425
7Robertas ZelickasPalanga19872019-02-09200004000000005004500000000001350
8Mantas ZirlauskasKaunas19842021-05-15175005005020050100500502001500010001500015001350
9Žygimantas BeigaKaunas19832017-04-011950200010010050255050050100125075000150200001325
10Aurimas ŠiukščiusUtena19812018-12-15100000400004000005000000000001300
11Lukas SmailysBirštonas20082021-08-0770000000300002504003000000000001250
12Salvijus DavalgaKaunas19862021-08-07100000000500015004000000000001050
13Smiltė BakytėKaunas20042020-06-1340000030000250003001500000000001000
14Justinas SalagubovasVilnius19902021-11-273625025857550085025255075125025010050505050907
15Mantas KalašinskasŠiauliai19852017-01-2123150010000000000000100150050100050150850
16Arnas GriškusJurbarkas19832014-10-18100025000000000100001500005000250800
17Deividas SnapkauskasVlnius19822020-06-132201501500001500500100025000002515000800
18Marius MėgelaitisKaunas19942019-09-0770000000020002002500000000000650
19Tomas TomkusJurbarkas19852014-10-1850000100000150000175015000050000625
20Andrius NikelisTauragė19872012-11-24100400000000000002000000000600
21Povilas MarcinkevičiusMarijampolė19862012-10-061102500030000000000000000000550
22Arūnas NarbutasJonava19732012-10-061500035060010050001255000001250000545
23Tomas AndziulisKaunas19842016-04-17280100008500001500050500000010000535
24Ignas AbečiūnasDruskininkai19932022-02-1227100000750000000075000150125000525
25Tajus UrmanavičiusBirštonas20072021-08-21340000000601000100075001000050000485
26Ramūnas BūdaKaunas19822012-12-0810000010000000000020000001750475
27Augustinas KaraliūnasKaunas20002022-07-301300000000300017500000000000475
28Šarūnas DužinasGargždai19912014-11-22140100125000000000001005000000100475
29Darius BanysVilnius19802015-01-17100000350000001000000000000450
30Paulius RamantauskasVilnius19812020-06-271615003000000000000000000000450
31Paulius ZabielaVlnius19912019-02-23231000012500175000000000000000400
32Eimantas AleksaKaunas19862019-11-233804000000025003517120001002500100354
33Ruslan PuhalskijKaunas19802020-06-13400007525000075001007500000000350
34Domantas SuveizdisVilnius19902012-11-103000000005015000150000000000350
35Arvydas MikutavičiusKaunas19792021-05-15462500010003525000502500000250500335
36Vilius DajorasŠiauliai19922021-10-0249202517825120008000120602061002550334
37Mantas StatulevičiusKaunas19822014-11-0828178600250752500406002500500000331
38Emilis JaškūnasKaunas20072019-11-092102575000200000000000000000300
39Antanas ČernikisKaunas19532021-11-13716151700350152501206120251230300025265
40Valdas LukšasJonava19762013-01-2611500000000000000350002515000260
41Egidijus SukockisMarijampolė19962016-03-121300000000150001000000000000250
42Algirdas TėvelisKaunas19712017-02-18540001235250757500025000000000247
43Lukas ParėdnisKaunas19932019-12-0754012250120000120001715017012251000247
44Andrius LukošiusKaunas19822021-10-028483684610121017151517201212617208100236
45Arvydas TverijonasŠiauliai19632015-11-0740000500000000000000000175225
46Lukas JakubavičiusKaunas20092020-06-2742 (VAIKŲ LYGA - 4)025500000000050010000000000225
47Domas DyburisKaunas20052021-10-02576020000025750035250000250000211
48Edvinas PaulavičiusPanevėžys19862022-03-12430507575000000000000000000200
49Mantvydas StulgaitisŠiauliai19922023-01-1433000000000000000000002000200
50Dmytro IvanchenkoKaunas20012022-08-1332000000000200000000000000200
51Paulius KacinkevičiusŠakiai19772021-10-02350085000000000000000100000185
52Darius IsodaMarijampolė19942021-10-30290000000012500000000005000175
53Norbertas LipinskasKaunas19812012-12-082000000000000000000175000175
54Jaroslav LučinskijVlnius19732018-03-2421175000000000000000000000175
55Mindaugas GedminasKaunas19672013-10-123000000000000001750000000175
56Martynas AleksonisKaunas19892018-10-2770000010151500254025200000017000167
57Lukas BrazauskasRyga/Latvija19872020-10-0372035122500000300121500002500012166
58Kristupas GuščiusKaunas20082021-06-1956 (VAIKŲ LYGA - 3)00000005000060300000250000165
59Nerijus JurkonisKaunas19872022-03-1266038000100060215061025050250151
60Dovydas AkstinasVilnius19852012-11-241000000000000000150000000150
61Žygaudas PaulavičiusKaunas20012018-11-17300000000005050000000000050150
62Nerijus ŠakalysUtena19812018-12-1519000001500000000000000000150
63Nerijus JaškūnasKaunas19792019-12-07210000001000003500000000000135
64Gediminas AmbraškaAnykščiai19852018-12-15220000000010025000000000000125
65Robertas KatauskasPanevėžys19812021-08-076803525003500000000025000000120
66Deivydas LedinauskasKaunas19962022-04-09580501560400000000000000000120
67Laurynas ZaveckisKaunas19772012-10-0616000000008503000000000000115
68Nikolajus VansevičiusJonava19822021-10-02693003000000000053500000000100
69Edgaras StravinskasPrienai19862022-10-1561000000000000005050000000100
70Rokas VirbickasŠiauliai19812017-12-0918000000000000000000001000100
71Kostas PavliukVilnius19822020-10-1733000000000100000000000000100
72Vladimiras VinokurovasKaunas19792012-10-06406012000000000006060171502587
73Aurimas MartišauskasVilnius19772022-10-08620000000000000850000000085
74Mindaugas BeigaKaunas20092020-06-2757 (VAIKŲ LYGA - 8)06000000250000000000000085
75Mindaugas RyckisKaunas19922020-06-2790116344102171501230000068083
76Eladi Mainar PerezIspanija19882022-08-27660000000000750000000000075
77Mantas VaznonisPanevėžys19842021-05-225200255000000000000000000075
78Edvinas GrigasKaunas19822022-02-261070200042253436603812316373
79Mindaugas ŠilkūnasKaunas19802018-11-1768128120012008000000030680069
80Povilas LėckasVilnius19842021-06-127400600000003512800000000061
81Andrius ArmalisKaunas19932022-06-2510200000011450126006401230660
82Lukas LinkusMarijampolė20022022-08-27730000000000600000000000060
83Emilijus LukasKaunas20072020-06-27961212000000000123001260000057
84Vygantas PigagaVilnius19742014-11-29391700000000000000012001201556
85Linas BitinasPakruojis19712012-10-064000000001560000100002500056
86Šarūnas KaminskasKaunas19862022-10-087500000000000003000000250055
87Linas SribikėKaunas19732012-10-0612000000000025151200000000052
88Tomas VanagasMarijampolė19952022-07-30760000000050000000000000050
89Marijus StravinskasPrienai19902013-11-0970000000000000005000000050
90Dovydas RupšaitisJurbarkas19912015-02-217500002500000000250000000050
91Guoda BogačkovaitėKaunas20082022-01-15510000050000000000000000050
92Rokas StaškūnasKaunas20002022-09-108100000000000300000170000047
93Marius RupšlaukisMarijampolė19932021-05-15830000080000350000000000043
94Šarūnas JurelėKaunas19792019-10-07118001003223356830060000042
95Benas PetrauskasKaunas20092020-06-2788 (VAIKŲ LYGA - 1)15000000000000001706000038
96Vaidas JakubavičiusKaunas19762020-06-27870130000000025080000000037
97Marius BubaŠiauliai19812021-10-306025012000000000000000000037
98Nerijus PaškevičiusKaunas19772021-08-21980036008000000000017000034
99Pranas GrinkevičiusMarijampolė19912019-01-26910600000000250003000000034
100Kęstutis CimbalasPanevėžys19722022-11-12920000000000000000300000030
101Paulius GiedraitisKaunas19902018-03-24530000000000000003000000030
102Audrius NavickasKaunas19792021-11-13129000202000402000230023828
103Tadas MičkauskasKaunas19872019-05-04928000000000000170000300028
104Mindaugas MemėnasKaunas 19802014-02-01660000010000000080000000826
105Dominykas RusonisKaunas19852022-05-14135000336050000400000050026
106Mantas VišinskasVilnius19842017-11-04360250000000000000000000025
107Darius GrubliauskasŠiauliai19782016-12-10220000000000000000250000025
108Vilius VismantasŠilutė19902019-02-09510000000000000250000000025
109Marius StasiškisKaunas19892021-06-12118104020030008300030000024
110Edgaras OrdaKaunas19802022-05-1410100012120000000000000000024
111Eimantas AkstinasTauragė19902016-11-05690000000000000002030000023
112Paulius DunauskasKaunas19882022-04-09116010060400080000000040023
113Edvinas SedlevičiusVilnius19892022-06-25157000000320220322120020122
114Marius AmbrazevičiusŠiauliai19812022-11-121060000000000000000200000020
115Dalius PocevičiusKaunas19762021-05-15119000000000005408000030020
116Karolis GelmanasKaunas19982021-10-02125003000006020200006000019
117Kostas EimutisVilnius 19912021-08-071126010000003000000000000019
118Giedrius ČekauskasKaunas 19932019-11-231080000000000120000000000618
119Daniela DemeškaitėVilnius20092021-06-12111 (BERNIUKŲ LYGA - 15 / MERGAIČIŲ LYGA - 4)0000000000002000015000017
120Tadas JuknaŠiauliai19842021-12-11870000000000000001700000017
121Rokas GerdauskasKaunas19932022-05-14158000101002210230030200017
122Mindaugas NorkusKaunas19802019-11-23114010200030004600000000016
123Vilius VasarisKaunas19902022-07-301130000000015000000000000015
124Andrius PreidisPanevėžys19832022-05-141140001500000000000000000015
125Ignas ŠeleikaKaunas19912022-10-291150000000000000002012000014
126Orinta VaznonėPanevėžys19892021-10-021090103000000000000010000014
127Laurynas BložėKaunas19842018-11-17781000400000000000000000014
128Raimond SpakovskijTrakai19892022-06-25139000000306000000040000013
129Edgaras DočkusKaunas19872022-09-10136000000000002000500600013
130Vytas RemeikisTauragė19872021-05-22900000000000000000000301013
131Mindaugas PaulauskasVlnius19802021-07-101090000120000000000000000012
132Justas LisauskasKaunas19922019-12-211200000000000120000000000012
133Linas KaraliusSmalininkai19822021-05-151110000000000120000000000012
134Žygimantas VilkasKaunas19772022-09-23146000000000000350310000012
135Mykolas BaltaduonisVilnius20102021-06-12133 (VAIKŲ LYGA - 14)0120000000000000000000012
136Kęstutis LaurinskasKaunas19822021-11-131061200000000000000000000012
137Otilija BaguckienėKaunas19962022-05-14138000105000000060000000012
138Karolis JurašūnasKaunas 19932021-07-171090000000012000000000000012
139Rokas EidukaitisMarijampolė19982021-10-021190000120000000000000000012
140Andrius BrazdžiūnasPanevėžys19872022-04-091340120000000000000000000012
141Rinaldas ViliušisKaunas19782020-07-10710000000012000000000000012
142Martynas StirbysKaunas19952022-09148000000000001000016020111
143Aidas ButanavičiusMarijampolė19862017-10-0772030080000000000000000011
144Darius GrigaitisKaunas19782022-04-09141060000000000000000004010
145Ruslanas GavrilovasJonava19782015-01-24520000000000000000000100010
146Linas UlickasKaunas19872013-11-09840001000000000000000000010
147Artūras RačiūnasKaunas19742013-11-30420000001000000000000000010
148Benjaminas SveikataKaunas19972013-11-095800063000000000000000009
149Vaida GrockytėKaunas19852022-05-2814700001400000004000000009
150Kajus NoreikaJonava20032021-11-2712230000000060000000000009
151Ignas ČepelisRokiškis19882021-06-2615500000003300000003000009
152Paulius SadauskasKaunas19842022-10-2915100000000000000040300018
153Tomas BrikmanisKaunas19742022-07-3014500000000800000000000008
154Tadas GnedojusAkmenė19902022-12-1715300000000000000000041038
155Modestas GailiusKaunas19942022-09-2317700000000000010002001127
156Danielius KazlauskasŠiauliai19562017-01-215300000000000000000000437
157Liudas VaisietaDruskininkai19892022-12-1717200000000000000000016007
158Jonas DaučiūnasKaunas19852022-04-0914903040000000000000000007
159Giedrius EimutisVilnius19842022-02-2614430400000000000000000007
160Aidas VingilysMarijampolė19942021-11-138900000000000000000006006
161Albertas RamonasJonava19842022-12-1715300000000000000000050106
162Rostislav VyrostkoKaunas19772020-02-2210800000060000000000000006
163Anton HegelmannVokietija19832020-02-228600000600000000000000006
164Simas UvarovasKaunas 19982013-01-197506000000000000000000006
165Deividas PoškusKaunas19932021-10-0212650000000000000000000005
166Julius PoškaTauragė19892019-12-2116300000000000000005000005
167Julius GineikaKaunas19842021-06-1217300000000000001100000305
168Eugenijus KleinauskasKaunas19822023-02-0416500000000000000000000055
169Erik VapsvaKaunas20062022-06-2516100000050000000000000005
170Aurimas BajorasPanevėžys19832022-05-1416600020000300000000000005
171Matas SapiegaKaunas19902022-05-1416200050000000000000000005
172Jonas Gurskis 2Kaunas19902022-11-1216700000000000000002000035
173Vygandas GerdauskisAkmenė19862023-02-0417200000000000000000000044
174Mindaugas ČervinskisKaunas19832020-10-0317040000000000000000000004
175Mantas JakutavičiusKaunas19972022-09-2319200000000000040000000004
176Simonas GetautisKaunas19922022-09-2317400000000000010000300004
177Domantas BaguckisKaunas19952022-01-1517400010101000000000000104
178Vytautas SirusasTytuvėnai19822022-10-0817600000000000002000000024
179Nedas KazilionisPanevėžys19992022-10-0817300000000000003000001004
180Tomas SpakovskijTrakai19942022-11-1216800000000000000004000004
181Nerijus VirkšasKaunas19912022-07-0916700000004000000000000004
182Tomas ŠimkusVilnius19942022-04-0916904000000000000000000004
183Rolandas MusneckisKaunas19782017-10-078300000000000003000000003
184Aušra Anužytė KepenėKaunas19772019-02-238600000000000000000000033
185Gabrielė ŠibirkštytėPanevėžys19962022-03-1218102100000000000000000003
186Gary ShchekKaunas20012022-03-2618730000000000000000000003
187Justinas VaitoškaVilnius19772022-03-2618530000000000000000000003
188Petras SakalauskasKaunas19812021-09-0415900030000000000000000003
189Juras VaitonisRiešė19792022-10-0818600000000000003000000003
190Mindaugas ŠvabasKaunas19712022-05-1417500030000000000000000003
191Daumantas LeonavičiusKaunas19902022-05-1417600030000000000000000003
192Žygimantas ViliusKaunas19932022-05-1418100020000000000000001003
193Linas SkrickasKaunas19842021-06-1217930000000000000000000003
194Kasparas ČervinskisKaunas19942021-10-0212730000000000000000000003
195Gintaras BaguckisKaunas19692021-12-1120000010100000000000000002
196Saulius JuknavičiusKaunas19652022-07-0919000000002000000000000002
197Audrius MichelkevičiusKaunas19832021-10-3017120000000000000000000002
198Justyn StachovskiTrakai19912022-07-3018900000000200000000000002
199Edgaras GinkusKaunas 19822018-11-179800000200000000000000002
200Jonas StravinskasDruskininkai19702022-12-1719300000000000000000020002
201Marius GrygasKaunas19802022-05-1419800020000000000000000002
202Vytautas ŠvirinasKaunas19582021-10-0216710000000000000001000002
203Aivaras JurgelevičiusKaunas19842021-11-2718220000000000000000000002
204Dovydas BitauskasKaunas20092020-09-05185 (VAIKŲ LYGA - 21)00000000000000010000001
205Giedrius ČiečkiusKaunas19722021-07-1016200000001000000000000001
206Šarūnas ValysKaunas19832023-01-1420700000000000000000000101
207Vytautas UrbonasKaunas-2022-07-3021500000000100000000000001
208Matas KilinskasKaunas19982022-03-2621300000000100000000000001
209Mindaugas KrakauskasKaunas19602022-04-0921000100000000000000000001
210Mindaugas BučasKaunas19902022-05-1421200000000000100000000001
211Donatas MieliauskasKaunas19832022-08-1320100000000010000000000001
212Mantas JurgelevičiusKaunas19922022-08-1321400000000010000000000001
213Olga Skiba TomkienėJurbarkas19862021-08-0720700000000100000000000001
214Emilija SakavičiūtėKaunas19922022-05-2820500001000000000000000001
215Vytautas MarcinkusKaunas19892023-01-1421500000000000000000000011
216Gabrielius VaitonisRiešė20102022-01-1521100000000000001000000001
217Žygimantas BaguckisKaunas20092021-12-1120010000000000000000000001
218Donatas ArlauskisPanevėžys19882022-11-1220400000000000000001000001
219Vitalij JachminKaunas19852022-11-1220600000000000000001000001
220Dangirdas JackysJurbarkas19922019-06-1511700000010000000000000001

*TURNYRAI – tenisininko (-ės)  visi žaisti turnyrai čempionate.

*TAŠKAI – tenisininko (-ės) paskutiniais metais visų iškovotų reitingo taškų suma.

*LM – laimėti mačai.   *PM – pralaimėti mačai.

DĖMESIO ! Vieta reitingų lentelėje nustatoma, atsižvelgiant tik į dviejų įskaitinių turnyrų, kuriuose tenisininkas pasirodė geriausiai, taškų sumą.


LAIMĖTOS TAURĖS

<
Vieta______Vardas Pavardė_____. . .Gimimo metaiLaimėta tauriųTOP-8 čempionas500 LYGA 1 vieta500 LYGA 2 vieta500 LYGA 3 vieta500 LYGA paguoda250 LYGA 1 vieta250 LYGA 2 vieta250 LYGA 3 vieta250 LYGA paguoda125 LYGA 1 vieta125 LYGA 2 vieta125 LYGA 3 vieta125 LYGA paguoda60 LYGA 1 vieta60 LYGA 2 vieta60 LYGA 3 vieta60 LYGA paguoda30 LYGA 1 vieta30 LYGA 2 vieta30 LYGA 3 vieta30 LYGA paguoda15 LYGA 1 vieta15 LYGA 2 vieta15 LYGA 3 vieta15 LYGA paguoda10 LYGA 1 vieta10 LYGA 2 vieta10 LYGA 3 vieta10 LYGA paguoda5 LYGA 1 vieta5 LYGA 2 vieta5 LYGA 3 vieta5 LYGA paguodaU14 LYGA 1 vietaU14 LYGA 2 vietaU14 LYGA 3 vietaU14 LYGA paguodaU12 LYGA 1 vietaU12 LYGA 2 vietaU12 LYGA 3 vietaU12 LYGA paguodaU10 LYGA 1 vietaU10 LYGA 2 vietaU10 LYGA 3 vietaU10 LYGA paguodaU9 LYGA 1 vietaU9 LYGA 2 vietaU9 LYGA 3 vietaU9 LYGA paguodaU7 LYGA 1 vietaU7 LYGA 2 vietaU7 LYGA 3 vietaU7 LYGA paguoda
1Augustinas KarkauskasKaunas19853611374110-----------------------------------------------
2Andrius NikelisTauragė198732376111-11-1----1--------------------------------------
3Jurgis ČėsnaKaunas1996321-437653-2---1---------------------------------------
4Dovydas AkstinasVilnius198525-2582-2-13-1-1---------------------------------------
5Tomas TomkusJurbarkas198525---182-11313113--------------------------------------
6Laurynas ZaveckisKaunas197724------3123534--21------------------------------------
7Ramūnas BūdaKaunas19822414664111---------------------------------------------
8Giedrius ElzbergasKaunas197423-----21231462---2------------------------------------
9Tomas KliukasJurbarkas198420----3532112--11-1------------------------------------
10Darius LaurusevičiusKaunas198420--2162152--------------------------------------------
11Linas BitinasPakruojis197119-----1-12-31-351--1----1-----------------------------
12Mantas AleksėjūnasKaunas198515--2133-113-1-----------------------------------------
13Žygimantas BeigaKaunas198314------2-21422--1-------------------------------------
14Andrius LukošiusKaunas198214-------------------22-1233-1-------------------------
15Aurimas ŠiukščiusUtena1981141372-1-----------------------------------------------
16Andrius StašinskasVilnius197913------1-1222-1211------------------------------------
17Norbertas LipinskasKaunas198113-2441--2---------------------------------------------
18Arnas GriškusJurbarkas198313----12212--3-1-1-------------------------------------
19Darius BanysVilnius198012-543---1---------------------------------------------
20Robertas ZelickasPalanga198712-372-------------------------------------------------
21Aivaras MezginasKaunas197612-123211--11------------------------------------------
22Antanas GilaitisKaunas198412------13-4-211---------------------------------------
23Mindaugas NeverauskasKaunas197611----322-112------------------------------------------
24Valdas LukšasJonava197611-----11-121111--1--1---------------------------------
25Domantas SuveizdisVilnius199011----32-31-11-----------------------------------------
26Tomas ŠalkauskasVilnius197311----113-1122-----------------------------------------
27Kęstutis LukauskisKaunas197610--------121-22--11-----------------------------------
28Gytis KviedaraitisKaunas196710-----1--2-21--3-1------------------------------------
29Žydrūnas LevinskasPrienai197310------122-1111--1------------------------------------
30Kristupas GuščiusKaunas200810------------11---2--21--11------------1--------------
31Šarūnas DužinasGargždai199110------21223------------------------------------------
32Darius BubnysKaunas19839--------11-11-2-2--1---------------------------------
33Mantas KalašinskasŠiauliai19859-------1212-11--1------------------------------------
34Vilius DajorasŠiauliai19929--------1-------1--211--1--11------------------------
35Mindaugas ŠilkūnasKaunas19809-------------11-----3-22-----------------------------
36Dangis JurgelevičiusKaunas19769-----11211-2-1---------------------------------------
37Lukas ParėdnisKaunas19939--------1---------31-121-----------------------------
38Darius VėželisKaunas19738-----1-212-11----------------------------------------
39Arūnas NarbutasJonava19738------111-2-111--------------------------------------
40Andrius KnezysKaunas19788------12-212-----------------------------------------
41Antanas GenysKėdainiai19618---1131-2--------------------------------------------
42Liudas KazlauskasJurbarkas19828----1-2-112--1---------------------------------------
43Antanas ČernikisKaunas19538-----------------21112----1--------------------------
44Emilis JaškūnasKaunas20078------1--11--2111------------------------------------
45Lukas JakubavičiusKaunas20098----------1-1-1----1-21-------1----------------------
46Gytautas AukselisKlaipėda1984813-4-------------------------------------------------
47Rimvydas BeinarisKaunas19688------------2-312------------------------------------
48Vygantas PigagaVilnius19748----------1-1-1-1--1111------------------------------
49Danielius ŽvinysVilnius19958------11-1-122---------------------------------------
50Vladimiras VinokurovasKaunas19798---------------2-12--11-1----------------------------
51Andrius CimbolaitisŠvenčionys19637-----1-21---111--------------------------------------
52Mantas ZirlauskasKaunas19847----2----112--1--------------------------------------
53Mindaugas BeigaKaunas20097------------12--11-----------1---------1-------------
54Ruslan PuhalskijKaunas19807-----------12-3------1-------------------------------
55Edgaras RiabkoKaunas19847-----------3-11--11----------------------------------
56Domantas AleknavičiusVilnius19897----------2-31-1-------------------------------------
57Emilijus LukasKaunas20077------------------1-11-11---1--1---------------------
58Artūras RačiūnasKaunas19747------------1--22--1--1------------------------------
59Eimantas AleksaKaunas19867--------1---1-1121-----------------------------------
60Algirdas TarasevičiusKaunas19627------------41--11-----------------------------------
61Vytautas ŠpokauskasPasvalys19617--------4---11-1-------------------------------------
62Smiltė BakytėKaunas20047-1--212-1--------------------------------------------
63Ridas BitauskasKaunas19747---1-122-1-------------------------------------------
64Luca Shel BertazzaItalija19757----------1-1221-------------------------------------
65Mantas StatulevičiusKaunas19827--------1-11---11---1---1----------------------------
66Vytenis ZdornovasVilnius19857-----21--211-----------------------------------------
67Deividas SnapkauskasVilnius19827-------321-1-----------------------------------------
68Mindaugas GedminasKaunas19677---22-21---------------------------------------------
69Lukas SmailysBirštonas20087--1111-111-------------------------------------------
70Lukas BrazauskasRyga19877-----------------1-12-1--11--------------------------
71Darius VilimasKaunas19697-----1--1-1-3--1-------------------------------------
72Mindaugas ŠimkusKaunas19876-----1-1111-1----------------------------------------
73Tomas AndziulisKaunas19846--------1--11-12-------------------------------------
74Erikas BasakirskasPrienai19836------------2-11-1--1--------------------------------
75Giedrius KovzonasPrienai19796------1--11---11--1----------------------------------
76Paulius ZabielaVilnius19916-------1-1--12--1------------------------------------
77Tajus UrmanavičiusBirštonas20076--------2-1------111---------------------------------
78Auris GintautasKaunas19796----------11-2----11---------------------------------
79Aurimas ŠutasMarijampolė19826-----131----1----------------------------------------
80Žanas MorozovasKaunas19696------------1-1-1-111--------------------------------
81Mindaugas RyckisKaunas19926-------------------1----2-21-------------------------
82Edvinas GrigasKaunas19826--------------------------11-1111--------------------
83Egidijus RemeikisKaunas19746-------21--12----------------------------------------
84Mantas BartaševičiusKaunas19786--------311--1---------------------------------------
85Marijus StravinskasPrienai19906----12---1----1--1-----------------------------------
86Tomas SteponkusŠilutė19896---11211---------------------------------------------
87Laurynas BložėKaunas19846----------------1-13--1------------------------------
88Gytis OškelisAlytus20006----------12-2-1-------------------------------------
89Žygaudas PaulavičiusKaunas20016--------1-----131------------------------------------
90Eivinas MarčiauskasVilnius19856---------11-1111-------------------------------------
91Paulius KlapatauskasVilnius19746-------3-111-----------------------------------------
92Gabrielius RiškusTelšiai199461121-1-----------------------------------------------
93Donatas ButinavičiusVilnius19726--1113-----------------------------------------------
94Benediktas ŽvilaitisPalanga19916---112---2-------------------------------------------
95Mindaugas VolungevičiusAlytus19886--22-11----------------------------------------------
96Anton HegelmannVokietija19835---------------1--121--------------------------------
97Marius MėgelaitisKaunas19945---21-1--1-------------------------------------------
98Remigijus TalubinskasKaunas19745-------1--1-1-11-------------------------------------
99Nerijus JaškūnasKaunas19795------1121-------------------------------------------
100Rinaldas ViliušisKaunas19785--------------1-1------12----------------------------
101Žilvinas LelėnasKaunas19915------1----111---1-----------------------------------
102Gytis MakarevičiusKaunas19635-------2---3-----------------------------------------
103Karolis KvietkauskasVilnius19885--31---1---------------------------------------------
104Egidijus DanilevičiusVilnius19745------11--1--11--------------------------------------
105Dominykas RusonisKaunas19855---------------------------112-1---------------------
106Domas DyburisKaunas20055------------------11-11-1----------------------------
107Mantas BartuškevičiusBiržai19825----------1-31---------------------------------------
108Ričardas PoškaKaunas197051211-------------------------------------------------
109Salvijus DavalgaKaunas1986513-1-------------------------------------------------
110Arvydas TverijonasŠiauliai19635--111-11---------------------------------------------
111Nerijus JurkonisKaunas19875------------------1-1----11----1---------------------
112Benas PetrauskasKaunas20095--------------------11-----1----1----1---------------
113Vytis ArmonasKaunas19705-------------2-1--1-1--------------------------------
114Artūras JanušauskasKaunas19655-----------21--1---1---------------------------------
115Jevgenij TekutjevVilnius19885--1211-----------------------------------------------
116Paulius MacevičiusVilnius19875-------12--1---1-------------------------------------
117Linas SribikėKaunas19735----------1-1-2-1------------------------------------
118Tadas MičkauskasKaunas19875---------------1----1111-----------------------------
119Martynas AleksonisKaunas19895---------------1--11-1---1---------------------------
120Darius GrubliauskasŠiauliai19785---------1-1-1-1--1----------------------------------
121Paulius KacinkevičiusŠakiai19774-----------2-1-----------1---------------------------
122Šarūnas KarosasKaunas19784-------------1-11--1---------------------------------
123Šarūnas JurelėKaunas19794---------------------------2-1-1---------------------
124Andželika RačiūnaitėKaunas20094--------------------1---------11------1--------------
125Rostislav VyrostkoKaunas19774-----------------------211---------------------------
126Karolis GelmanasKaunas19984----------------------------21--1--------------------
127Darius IsodaMarijampolė19944---------11-------1------1---------------------------
128Donatas ČyžasJurbarkas19754-------------1-11-1----------------------------------
129Aurelijus ŠadauskasKaunas19724--------------1-2--1---------------------------------
130Julius TiškevičiusKaunas19764---------1-11-1--------------------------------------
131Virginijus PileckisKaunas19794-----11-1---1----------------------------------------
132Dalius PocevičiusKaunas19764----------------------------1111---------------------
133Deivydas LedinauskasKaunas19964------------1--1-----1-------1-----------------------
134Ignas AbečiūnasDruskininkai19934--------2--11----------------------------------------
135Eimantas AkstinasTauragė19904---------------21--1---------------------------------
136Marius PadvilikisVilnius19824----------1----1-2-----------------------------------
137Lukas OškelisVilnius19974---------------11-11---------------------------------
138Povilas LėckasVilnius19844----------------1-1-1-1------------------------------
139Danielius KazlauskasŠiauliai19564--------------112-----------------------------